facebook

Хотіли втекти від вітчима: братики здолали 10 кілометрів босоніж

Двоє братиків 12 і 6 років пішки та босоніж, у таку холодну погоду, ішли до бабусі у іншу область.

Про інцидент розповіли на сайті нацполіції Одещини.
“Поліція Одеської області виявила при дорозі двох братиків 12 і 6 років, які пішки і босоніж йшли до бабусі із Вінницької області”, – йдеться у повідомленні.
Хлопчиків звати Іван та Сашко. Діти встигли здійснити мандрівку у 10 кілометрів.
«Про хлопчиків у поліцію повідомили пересічні громадяни, які їхали на автомобілі по трасі і звернули увагу, що вони йдуть вздовж дороги без взуття і зовсім самі. Ми поїхали до місця, на яке орієнтовно вказали люди, і розшукали дітей. При наближенні машин вони ховалися у придорожніх насадженнях. Коли ми запитали, чого ті бояться, у відповідь почули: повернення додому у Вінницьку область», – розповіла начальниця сектору ювенальної превенції Подільського районного управління поліції Катерина Нігрецкул.

Далі малюки пояснили, що живуть з меншою сестричкою, мамою та вітчимом, який їх нібито ображає, тому вони і вирішили втекти з дому до бабусі, яка живе у Балті Одеської області.
Ювенальна поліція допомогла розшукати жінку і доправила туди дітей. Бабуся вже мала для хлопчиків необхідні речі.
“Про ситуацію, що склалася, ми сповістили колег з сусідньої області. На той час повідомлення про зникнення з дому дітей їм не надходило. Зараз поліцейські шукають матір хлопчиків, аби з’ясувати, що все-таки сталося в їхній родині. Поки ж Ваня та Сашко залишатимуться з бабусею№, – зазначила Катерина Нігрецкул.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Хотіли втекти від вітчима: братики здолали 10 кілометрів босоніж