facebook

Медики виявили новий “невидимий” підвид штаму OMICRON (BA.2) і назвали його симптоми та особливості

Новий штам BA.2 на 30% заразніший, ніж вихідний Omicron.


Штам Omicron, що зарекомендував себе як домінуючий штам у Європі, відомий як BA.1. Тепер близький родич Omicron на ім’я BA.2 з’явився в деяких частинах Європи та Азії. Ось коротка інформація про останній штам, який отримав прізвисько «стелс». Про це пише Еxpress.

Хоча в деяких країнах пік захворюваності на Omicron вже досяг свого піку, зараз експерти уважно стежать за новим підштамом, який починає неухильно поширюватися.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), у деяких країнах зараз спостерігається зростання випадків BA.2. Крім Omicron BA.1 та BA.2, організація охорони здоров’я також називає два інших штаму, відомих як BA.1.1.529 та BA.3. Усі вони тісно пов’язані; однак у кожного є мутація, яка може змінити його поведінку.

Фахівці пояснюють, що ранні дані свідчать про те, що новий штам BA.2, мабуть, на 30% заразніший, ніж вихідний Omicron, який уже вважався найбільш заразним штамом.

Експерти не встановили перелік симптомів, безпосередньо пов’язаних із новою інфекцією. Однак поява оригінального Омікрона пролило світло на цей список, визначивши те, що було відомо як спільні знаки.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ці симптоми включають:

Першіння у горлі
Легкі болі у м’язах
Екстремальна втома
Сухий кашель
Нічні поти
Нежить
Головний біль
Міалгія (м’язовий біль).

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Медики виявили новий “невидимий” підвид штаму OMICRON (BA.2) і назвали його симптоми та особливості