facebook

Чоловік допоміг незнайомій жінці, віддавши їй на операцію дитини 200 тисяч доларів. Своє ім’я відмовився називати

 

На Хмельниччині невідомий чоловік виявив бажання допомогти бідолашній матері, яка шукала кошти на операцію для власної малої дитини. Добродій розшукав жінку, передав їй в руки 200 тисяч доларів готівкою та відмовився називати власне ім’я

Про дану ситуацію на своїй сторінці у одній із соціальних мереж повідомив Петро Скільський.

— До лікарсько-медичної комісії обласної лікарні звернулася жінка, щоб отримати довідку за відповідною формою.

У її дитини серйозне захворювання нирок. Доки ми оформляли всі необхідні папери, жінка поділилася, що після опублікування її історії в соціальній мережі щодо збору коштів на операцію для її дити – до неї одного вечора зателефонував невідомий номер і чоловік із приємним голосом запропонував допомогти матеріально.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Все, що від неї було потрібно – це прийти в обумовлене місце зустрічі та мати із собою всі необхідні медичні довідки та виписки.

На місці зустрічі на неї чекав чоловік з зовсім іншим тоном голосу, але також приємним. Він переглянув наявні в неї документи та простягнув їй спортивну сумку. Там було 200 тисяч доларів готівкою. Чоловік відмовився називати своє ім’я та попросив його не розшукувати. Лише сказав, що ці гроші чесно ним зароблені, щоб жінка не хвилювалася.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чоловік допоміг незнайомій жінці, віддавши їй на операцію дитини 200 тисяч доларів. Своє ім’я відмовився називати