facebook

Польща планує дати громадянство українським заробітчанам

Нещодавно Польща спростила правила прийому на роботу іноземних громадян, зокрема, українців. Переваги такого способу працевлаштування можна буде оцінити за рік-два. Вже зараз можна стверджувати, що трудові мігранти перетворяться на нових громадян Польщі.
Причина проста – боротьба за трудові ресурси.

Про це повідомив президент Всеукраїнської асоціації компаній із міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник. За його словами, зробити висновки можна буде за рік-два, коли можна буде порівнювати кількість запрошень на роботу.

Нововведення у сфері працевлаштування допоможуть українцям переїхати на ПМП до Польщі. Ймовірно, сформується прошарок людей з-поміж трудових мігрантів, які замислюються про зміну місця проживання. Але по-суті така ситуація говорить про те, що Україна програє боротьбу за трудові ресурси.

Польща створює всі умови для роботи та проживання іноземних громадян, зокрема українців. Українські трудові мігранти перетворяться на емігрантів, тобто стануть новими громадянами Польщі. Розрахунок простий, діти українців, які народяться у Польщі, стануть громадянами країни. Причина проста – без залучення робочих рук економічне зростання неможливе.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Польща планує дати громадянство українським заробітчанам