facebook

Лікар розповіла про небезпеку нового підвиду штаму Омікрон

За словами білоруського лікаря, у вакцинованих людей симптоматична течія рідша. А у невакцинованих і на третю, п’яту, сьому добу вірус може бути присутнім в організмі.

Білоруський лікар-епідеміолог Олена Гасіч розповіла, що новий різновид штаму Омікрон – більш потайлива. Цей варіант вже почали називати «стелс -омікроном». Інше його позначення “ВА.2”.

Цей підвид Омікрон викликає у людини проблеми із почуттям запахів та смаків. Люди, які перехворіли на Омікрон, за словами лікаря, краще захищені від «ВА.2». Вона сказала, що випадків повторного захворювання на цей штам дуже мало.

Крім того, Гасіч нагадала, що щеплені люди не лише легше переносять коронавірус, а й менше його передають.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Раніше Курсор повідомляв, що медики розповіли, які ліки в жодному разі не можна приймати при коронавірусі. Лікарі нагадали, що антибіотики приймаються за бактеріальних інфекцій. Їх можуть призначити лише у тому випадку, якщо у людини спостерігається додатково й бактеріальна інфекція. Але для цього супутнє захворювання такого типу потрібно підтвердити за допомогою аналізів.

Крім того, редакція нашого сайту писала, що вчені з’ясували, чому діти важко хворіють на Омікрон. Вчені виявили, що Омікрон, на відміну від інших штамів, успішніше пригнічував вироблення інтерферону у дітей. Фактично це може пояснити раптове зростання захворюваності серед неповнолітніх.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Лікар розповіла про небезпеку нового підвиду штаму Омікрон