facebook

Втомилися від зеленого і чорного чаю? Спробуйте блакитний чай

І переконайтесь у його позитивних властивостях.

Якщо ви втомилися від чорного чи зеленого чаю, спробуйте новий блакитний чай для природної втрати ваги. Такий чай також позитивно впливає на ваше здоров’я.

Що таке блакитний чай?

Блакитний чай добувається з рослини, що росте в Азії, і відома, як clitoria ternatea. Блакитний чай не містить в собі кофеїну, і пропонує вам численні переваги для здоров’я. Він робиться з квіток цієї рослини і користується популярністю у таких країнах, як В’єтнам, Балі, Малайзія та Тайланд. Квіти також використовуються у кулінарії і медицині, оскільки вони здатні лікувати запалення, хвороби очей, та інші хвороби. У Китайській медицині блакитний чай покращує життєздатність, підвищує лібідо, а в аювердичній медицині, він використовується для покращення пам’яті, містить антидепресанти, та проявляє проти стресові якості.

Переваги вживання блакитного чаю:

  • Чай багатий на антиоксиданти;
  • Має якості, котрі запобігають старінню;
  • Має протидіабетичні якості;
  • Лікує схвильованість та депресією;
  • Знижує ризик виникнення раку;
  • Покращує пам’ять та функціонування мозку;
  • Підтримує здоров’я волосся та шкіри;

Крім того, блакитний чай відомий тим, що покращує метаболізм, допомагає природнім шляхом спалювати жир, запобігає захворюванням печінки, знижує холестерин, добре дбає про серце та серцево-судинну систему, очищує артерії, покращує циркуляцію крові.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як блакитний чай впливає на втрату ваги?

Дослідження показали, що блакитний чай має речовини, котрі стимулюють тіло спалювати калорії, а також виводить зайву рідину з організму.

Як приготувати блакитний чай?

Приготування блакитного чаю – це ціле мистецтво. Для цього потрібно закип’ятити 1 чашку води, взяти 1 столову ложку листочків блакитного чаю, і додати до води. Настояти 3 хвилини, а потім перелити у іншу посудину.

Як вживати блакитний чай?

Пити такий чай можна двічі на день, за годину до їжі.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Втомилися від зеленого і чорного чаю? Спробуйте блакитний чай