facebook

Німеччина і Франція постачали зброю до Росії, попри ембарго ЄС – The Telegraph

Німеччина і Франція обійшли запроваджене 2014 року Євросоюзом ембарго на постачання зброї до Росії. Так, компанії обох країн-членів ЄС постачали Москві бомби, реактивні снаряди та іншу військову техніку.

Загалом в обхід ембарго Франція і Німеччина поставили до Росії військову техніку на суму 273 млн євро.

Про це повідомляє The Telegraph.

Журналісти видання припускають, що отримана Росією зброя може використовуватися на сьогодні у війні проти України.

“Вони відправили (Росії – ред.) обладнання, зокрема бомби, реактивні снаряди, ракети і гармати, незважаючи на ембарго ЄС на постачання зброї до Росії, запроваджене після (окупації – ред.) Криму 2014 року”, – йдеться у статті видання.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Журналісти також повідомили, що водночас щонайменше 10 країн-членів НАТО експортували з Росії військове обладнання на суму майже 350 млн євро. Близько 78% від загальної кількості російського обладнання надійшлонімецькими і французьким компаніям.

“І Париж, і Берлін чинили опір забороні ЄС на покупку газу в Росії, і в цей час блок платить Москві мільярд євро на день за постачання енергоресурсів”, – зауважили автори статті.

Нагадаємо, 14 квітня стало відомо, що ЄС закрив “лазівку”, що дозволила урядам країн-членів експортувати зброю до Росії на десятки мільйонів євро, незважаючи на ембарго.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Німеччина і Франція постачали зброю до Росії, попри ембарго ЄС – The Telegraph