facebook

Загострення раку та шизофренія: путіна прооперують і певний період він буде недієздатний

Президента рф путіна найближчим часом чекає оперативне втручання через онкологічне захворювання. На цей час управління країною може перейти до секретаря ради безпеки рф миколи патрушева.


Про це з посиланнями на інсайдерське джерело в кремлі повідомляє британське видання The Sun, передає Укрінформ.

«69-річний російський лідер може лягти під операційний ніж з переходом влади до 70-річного прибічника жорсткої лінії миколи патрушева, який є ключовим розробником стратегії війни та людиною, яка переконала путіна, що Київ заповнений неонацистами», – пише видання з посиланням на «інсайдера в кремлі».

Видання зазначає, що путін бореться з онкологією черевної порожнини та страждає на хворобу Паркінсона.

Як повідомляв Укрінформ, президент рф володимир путін періодично зникає з публічного поля через проблеми зі здоров’ям і лікуванням. При цьому у поїздках його супроводжують великі бригади лікарів.

Згідно з розслідуванням про здоров’я російського лідера, опублікованим виданням «Проект» у текстовому та відеоваріанті, у путіна можуть бути проблеми із щитовидною залозою. Серед інших проблем зі здоров’ям президента рф згадується кульгавість, яка виявилася з 2012 року, яка може бути пов’язана з падінням з коня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Західні спецслужби вважають, що поведінка російського президента путіна останнім часом дає підстави припустити, що у нього розлад мозку, спровокований деменцією, хворобою Паркінсона або дуже агресивною поведінкою через анаболічні стероїди, які використовуються для лікування раку.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Загострення раку та шизофренія: путіна прооперують і певний період він буде недієздатний