facebook

Жданов пояснив, чому РФ перестала бомбардувати захід України: ворог не втратив інтересу

Для західних областей України загроза ракетних ударів не зникла. Російські окупанти можуть повернутися до таких методів, зокрема, якщо війна перейде в затяжну окопну фазу.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу “Перший західний”. Він вважає, що остаточно країна-агресор ще не втратила інтерес до тих областей, до яких не зуміла дістатися.

Але той факт, що західні області нашої країни поки що не зазнають ракетних ударів, може говорити про те, що росіяни мають обмежену кількість ракет, які можуть до них долетіти. Експерт зазначив, що зараз ракетні удари окупантів зосереджено на Одеській, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

“Противник намагається порушити нашу систему забезпечення ЗСУ. Але коли почнеться цей окопний період… Тоді Росія може знову повернутися до західних регіонів. Їй потрібно буде заповнювати відсутність активних бойових дій на суші ось цією дистанційною війною, а саме нанесенням ракетних ударів”, – вважає Жданов.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за прогнозами Жданова, влітку ЗСУ можуть перейти в контрнаступ, під час якого буде звільнено всю територію України, включаючи Крим. Воно може тривати місяць.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Жданов пояснив, чому РФ перестала бомбардувати захід України: ворог не втратив інтересу