facebook

“В це важко повірити”: в Україні з’явиться завод з виробництва Bayraktar

Компанія Baykar Makin, яка є виробником байрактарів, передає вже вдруге своїх “пташок” ЗСУ абсолютно безкоштовно. А зараз між українською та турецькою стороною ведуться переговори про будівництво заводу, який би витоговляв байрактари в Україні.

Про це міністр оборони України Олексій Рєзніков написав на своїй facebook-cторінці.

“В це важко повірити, але компанія Baykar Makin, виробник байрактарів, передає вже вдруге своїх “пташок” ЗСУ абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Місяць тому наші великі друзі – литовці за підтримки Міністерства оборони Литви зібрали кошти на беспілотник для українських військових, але Baykar Makina вирішила віддати БПЛА безоплатно! І ось, буквально за два дні наші громадяни по всьому світу і волонтери зібрали необхідні (навіть більше!) для придбання трьох БПЛА кошти. Далі Міноборони мало було законтрактувати цю “покупку”. Але компанія Baykar Makina єдина у прагненні Українського народу до перемоги і вирішила зробити добрий подарунок до Дня Конституції України – три «пташки» для наших Збройних Сил. Тож, всі кошти, які були зібрані волонтерами, можуть бути використані ними на інші корисні і важливі речі”, – розповів Рєзніков.

Олекcій Рєзніков розповів, що зараз тривають переговори, щодо будівництва заводу з виготовлення безпілотників на території України.

“Завдяки потужній співпраці Президентів України Володимира Зеленського та Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана наші військові отримали перші байрактари на полі бою ще у 2021 року. Вони дуже успішно показали себе в битві. Того ж року досягнуто принципових домовленостей щодо будівництва спільного заводу з виробництва байрактарів в Україні. Наразі триває комунікація між оборонними відомствами України і Туреччини і ми продовжуємо роботу над реалізацією проєкту з будівництва заводу. Це плани середньострокової перспективи. І вони будуть реалізовані. Окремо дякую за позицію і підтримку міністру оборони Туреччини Генералу Хулусі Акару”, – зазначив міністр оборони.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Рєзніков зазначив, що Україна планує і надалі закупляти байрактари.
“Плани України щодо придбання байрактарів теж масштабні. Тільки з 24 лютого Міноборони поставило на озброєння наших військових до півсотні «літачків». Ще кілька вже законтарктовані та оплачені МОУ і ми очікуємо їх вже у липні. Ми також отримали новий запит від командування Збройних Сил України і, таким чином, на найближчу перспективу майже всі потужності заводу Baykar Makina будуть зосереджені на забезпеченні потреб ЗСУ. Мова йде про замовлення ще десятків беспілотників”, – зазначив міністр

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“В це важко повірити”: в Україні з’явиться завод з виробництва Bayraktar