facebook

В Україні можуть заборонити виїзд за кордон ще одній категорії громадян

В Україні хочуть заборонити виїзд за кордон ще одній категорії громадян.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає заборону виїздити з країни тим українцям, які мають доступ до державної таємниці. Про це інформують Економічні Новини з посиланням на ДІЛО.

Як пояснюють народні депутати свою ініціативу, особи, які володіють таємною інформацією, викликають значний інтерес у ворога, а тому потребують посиленої охорони з боку держави. Про це йдеться на сайті парламенту. Текст законопроєкту №7505 з’явився на сайті у четвер, 30 червня.

“У зв’язку з цим будь-який носій такої інформації викликає значний інтерес у ворога, а тому потребує посиленої охорони з боку держави. Завдячуючи ефективній контррозвідувальній та контрдиверсійній діяльності вітчизняних спецслужб, особи, які отримали доступ до державної таємниці, на території України почуваються безпечно. Водночас такі громадяни, виїжджаючи за кордон, стають легкою здобиччю рашистських спецслужб, які мають розгалужену мережу агентів у більшості країн світу”, — йдеться у пояснювальній записці до проєкту.

Зазначається, що до державної таємниці може бути зарахована інформація у сферах:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

оss=”tag” href=”https://enovosty.com/uk/tag/gromadyan” target=”_blank”>=”tag” href=”https://enovosty.com/uk/tag/viizd” target=”_blank”>борони;

економіки,
науки й техніки;
зовнішніх відносин,
державної безпеки та охорони правопорядку.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

В Україні можуть заборонити виїзд за кордон ще одній категорії громадян