facebook

Зеленський відповів на заклик українців заборонити очне навчання до завершення війни

Зеленський відповів на заклик українців заборонити очне навчання до завершення війни

Обласні та Київська міська військові адміністрації ухвалюватимуть рішення відповідно до безпекової ситуації.

Президент України Володимир Зеленський не підтримав заборону очного навчання до кінця воєнного стану і наголосив, що рішення прийматиме місцева влада.

У своїй відповіді на петицію президент наголосив, що державну політику у сфері освіти визначає Верховна Рада України, а реалізують її уряд, інші центральні органи влади та органи місцевого самоврядування.

При цьому навчальні заклади наділені правом автономії самоврядування – самостійно, незалежно та відповідально приймати рішення щодо академічних, організаційних, фінансових, кадрових та інших питань, в порядку та межах, визначених законом.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Обласні та Київська міська військові адміністрації разом із засновниками закладів освіти забезпечують організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці”, – додав він.

Він запевнив, що пропозиції, що були викладені авторкою петиції, будуть скеровані до прем’єр-міністра.

“Ураховуючи зазначене, я звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції та поінформувати про результати розгляду автора звернення”, – резюмував президент.

Як писав УНІАН, авторка петиції Марія Горшеньова просила Зеленського заборонити навчання в навчальних закладах у форматі офлайн до закінчення військових дій. Вона наголошувала, що не всі навчальні заклади мають бомбосховища та шляхи евакуації, а повітряні тривоги, що перериватимуть проведення уроків, зриватимуть навчальний процес.

Нагадаємо, 9 червня міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що навчання в офлайн-форматі буде відновлено тільки за умови наявності гарантій безпеки для учасників освітнього процесу.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Зеленський відповів на заклик українців заборонити очне навчання до завершення війни