facebook

Фахівці розповіли про найкращих продуктах проти печії

Вживання цих продуктів позбавляє від неприємного почуття.

Печія – це печіння в горлі та за грудиною, яке викликане попаданням шлункового соку в стравохід. Кожній людині хоч раз у житті доводилося стикатися з цим неприємним явищем, а деякі і зовсім регулярно від нього страждають. На жаль, ніякі продукти не здатні повністю позбавити від печії, але полегшити хворобливі симптоми допоможуть папайя, алоє-вера, банан і вівсяна каша.

Папайя.
Цей екзотичний фрукт містить спеціальний фермент папаїн, який сприяє травленню. Він запобігає розладу шлунку, позбавляє від нудоти і усуває печію.

Сік алоє-вера.
Один з найефективніших способів лікування печії – сік алоє, який славиться своїми протизапальними та заспокійливими властивостями. Особливо в тому випадку, якщо печія викликана гастритом або виразковою хворобою.

Банан.
Банани – чудовий засіб від печії. Вони огортають стінки стравоходу, тим самим знімаючи роздратування. А ферменти, які в них містяться, сприяють травленню і покращують роботу кишечника.

Вівсяна каша.
Вівсяна каша – страва на всі випадки життя, у тому числі при печії. У ній мало жиру, багато волокон, вона заспокоює шлунок. Вівсяну кашу можна чергувати з рисовою, пшоняною і гречаною.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Фахівці розповіли про найкращих продуктах проти печії