facebook

Вересень ще подарує тепло: коли до України прийде «бабине літо»

Вересень ще подарує тепло: коли до України прийде «бабине літо»

Після надзвичайно похмурої і холодної першої половини вересня українці з нетерпінням очікують бабиного літа. У вересні ще буде «бабине літо» – у деяких регіонах стовпчики термометрів піднімуться до 33 градусів. Про це повідомляє «Апостроф».

Так, у середу, 28 вересня, практично на всій території України буде більше 20 градусів. Зокрема, на півночі стовпчики термометрів піднімуться до 21 градуса. На заході буде дещо тепліше – 23-24 градуси. Приблизно така ж очікується температура і в центрі, а також на сході країни. На північному сході України буде холодніше на кілька градусів – там термометри покажуть близько 18 градусів. Найтепліше буде на півдні та в Криму – температура повітря в цих регіонах досягне 30-33 градусів.
У четвер, 29 вересня, «бабине літо» продовжиться. На півночі України температура повітря становитиме близько 22 градусів. На кілька градусів потеплішає і на північному сході – там буде близько 20 градусів. На заході України стане свіжіше, проте все одно буде тепло – там термометри також покажуть близько 20 градусів. У центрі стовпчики піднімуться до 23 градусів, а на сході – до 25 градусів. Найтепліше буде на півдні України – у цих регіонах буде справжня літня спека з температурою повітря 27-29 градусів.

Після незначного потепління в Україну знову настануть холоди, при цьому опадів не очікується.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Вересень ще подарує тепло: коли до України прийде «бабине літо»