facebook

Ніхто не очікував: у Росії готуються до повалення Путіна через мобілізацію. Остання помилка

Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський свого часу працював в аналітичній службі Радбезу. То ж кому, як не йому знати всі тонкощі політичних ігр правлячих верхівок. Так, в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL він спробував спрогнозувати долю російського диктатора Володимира Путіна у світлі останніх подій.

Так, коли 21 вересня президент Росії оголосив про проведення “часткової мобілізації, то це фактично означало, що російські окупанти пішли ва-банк. Експерти кажуть, що цязаява Путіна ознаменувала собою перехід російських військових в довготривалу стратегічну оборону та перетворення війни на довгий марафон.

От тільки, на думку Сунгуровського, прийнявши таке рішення, Путін дуже сильно ризикує. Справа в тому, що протести в Росії через оголошену в країні мобілізацію можуть стати початком зміни влади в РФ, якщо їх очолить “серйозна організаційна сила”.

І на думку експерта, цю роль може взяти на себе Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії.

“Потрібна серйозна організаційна сила. Я знаю тільки одну таку в Росії – це, як не дивно, ФСБ”, – заявив він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Коментуючи протести, що почалися в РФ 21 вересня, експерт зауважив, що вони не мають лідерів, які готові спрямувати їх у правильне русло, а опозиція, що є, – “кишенькова”.

Водночас репресивна машина країни-агресора, як і раніше, сильна. “Протестувальників запакують по в’язницях – і все”, – сказав він.

Натомість Сунгуровський переконаний, що саме силові структури мають необхідні важелі для боротьби з путінським режимом. Зокрема, ФСБ.

“Клани, які там сидять, кришують російську економіку. Звичайно, вони незадоволені санкціями. Це перші люди, які незадоволені цим режимом. І у них такі можливості, напевно, є. У них є агентура в регіонах, у всіх організаціях. Від них такого можна очікувати”, – запевнив експерт.

Він додав, що навряд чи ФСБ буде безпосередньо залучено до процесу зміни влади, але з цієї структури “можуть йти такі імпульси”. Зокрема, вона може залучати свою численну агентуру та впливати на регіональних лідерів підкупом чи шантажем. “Я б на їхньому місці постарався”, – зауважив Сунгуровський.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Ніхто не очікував: у Росії готуються до повалення Путіна через мобілізацію. Остання помилка