facebook

Ймовірність втягування військ Білорусі в пряме зіткнення з Україною зростає – військовий експерт

І у цьому разі Лукашенко вже нічого не вирішує.

Імовірність втягування військ Білорусі в пряме зіткнення з Україною зростає через новопризначеного Росією командувача.

Про це в ефірі “1+1” в рамках телемарафону зазначив військовий експерт, директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь.

Він зазначає, що новопризначений Кремлем відповідальний за війну Росії проти України Сергій Суровікін керуватиме ще й армією Білорусі як союзної країни.

“Суровікін, який зараз командує обʼєднаним командуванням ЗС РФ, зараз вже є командиром ЗС РБ. Тому що, згідно з документами, які підписані ще в 1999 році, коли створювалася союзна держава РБ-РФ, регіональна група військ складається зі збройних сил Білорусі і західного військового округу РФ, але це в мирний час. В воєнний час з російського боку може бути різні підрозділи, але командувати буде, звісно, командувач з боку Росії”, – зазначив Самусь.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

І додав, що навіть самопроголошений президент Лукашенко буде слухатись наказів росіянина. “І от Суровікін вже керує ЗС РБ, а сам Лукашенко буде лише виконувати команди Суровікіна, які ресурси треба, скільки людей треба і що треба підвести. Тому зараз імовірність втягування військ РБ в пряме зіткнення з Україною зростає, але це буде крахом Лукашенка”, – повідомив експерт.

 

 

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Ймовірність втягування військ Білорусі в пряме зіткнення з Україною зростає – військовий експерт