facebook

У мережі з’явилося відео, як кремлівський Соловйов агітував за Україну та що говорив про Путіна

Виявляється, Володимир Соловйов свого часу був достатньо адекватною людиною. Але потім його «укусив» Путін і адекватність пішла у небуття

Він і до початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України вважав, що українці мають бути винищеними як нація. Гучніше за інших кричав про нацистів і фашистів, і про з’їдених російських немовлят на Донбасі.

При погляді на нього у здорової людини виникають сумніви в адекватності та здоровому глузді даного персонажа. Але виявляється так було не завжди.

У мережі з’явилося відео 2008 року з виступом Володимира Соловйова. Відео було опубліковано в Telegram-каналі “Ватне болото”.

У відео Соловйов був ще молодий і, зважаючи на все, розумний. Виступаючи зі сцени перед величезною аудиторією Соловйов говорив, що війни Росії з України ніколи не буде. Що українці – це рідні за духом, за кров’ю та по історії люди, що Крим є українським. І що Росія не може і не змушуватиме когось приєднатися до неї. Так само майбутній пропагандиста говорив, що в Росії необхідно створити такі умови життя, щоб союзні республіки, які вже раніше від’єдналися, захотіли повернутися назад.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У мережі з’явилося відео, як кремлівський Соловйов агітував за Україну та що говорив про Путіна