facebook

“10 годин без світла”: названо області України, де можуть почати вимикати електроенергію на ще триваліший час

Загроза вимкнення електроенергії на більш тривалі періоди часу, ніж наразі, є, але не в усіх регіонах.

Серед областей, де все ж спостерігаються ризики довготривалого блекауту, – Київська, Житомирська, Чернігівська, Полтавська, Сумська та Черкаська. Також велика загроза таких вимкнень є у населених пунктах прифронтової зони.

Як інформує “OBOZREVATEL”, про це розповів директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко. Проте він вказав, що ймовірність довготривалих вимкнень світла невисока.

“Загроза така є завжди, тільки потрібно оцінювати рівень ризиків і шанси такої загрози. Особливо велика загроза – це, зрозуміло, прифронтова зона, багато міст без світла і зараз. Тут ми нічого не можемо зробити поки що. Стосовно відключень всієї України на добу, то тут, я вважаю, ймовірність низька на сьогодні, але в окремих населених пунктах, якихось містах, імовірність набагато вища. Особливо серйозна ймовірність відключень зберігається в центрі України – це Київська область, Житомирська, Чернігівська, Полтавська, Сумська, Черкаська – тут найбільші ризики блекауту”, – додав Омельченко.

Найбільш імовірний сценарій, зазначив фахівець, що відключення електроенергії в Україні продовжаться приблизно на такі ж періоди, як і зараз.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Оцінюю ймовірність відключення світла на добу не так і високо, будуть просто продовжуватися відключення приблизно в тому режимі, в якому зараз ми спостерігаємо – від 2-4 до 8-10 годин. Залежно від ситуації – температур, погодних умов, рівня обстрілів і темпів відновлення інфраструктури”, – підсумував він.

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“10 годин без світла”: названо області України, де можуть почати вимикати електроенергію на ще триваліший час