facebook

“Білорусь може кинутися не на Україну, а в інший бік”: експерт про загрозу теракту на АЕС

Режим Лукашенка “не в захваті” від провокацій, які планує Кремль.

Якщо Росія здійснить теракт на АЕС у Білорусі, щоб підштовхнути її до вступу у війну, режим Олександра Лукашенка може “кинутися не на Україну, а в зовсім інший бік”.

Таку думку висловив військовий експерт Юрій Федоров в ефірі каналу “Freeдом”, коментуючи інформацію української розвідки про можливу провокацію в Білорусі.

На його думку, “повномасштабний наступ сил Білорусі на позиції Збройних сил України, спроба вторгнення в Україну є досить малореальною”.

“Мені здається, що набагато небезпечнішою може бути провокація, пов’язана з атомними електростанціями Білорусі, про що попереджало Головне управління розвідки України. Уявіть собі, що на якійсь атомній електростанції станеться серйозна катастрофа. Це буде не лише приводом для того, щоб підштовхнути Білорусь до активних військових дій. Це буде створювати загрозу для сусідніх Польщі, Литви і так далі. Це буде щось на кшталт другого Чорнобиля. Це вже спрямовано не лише проти України, а й проти країн НАТО. Тут може виникнути дуже небезпечна ситуація”, — наголосив Федоров.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Водночас, зазначив експерт, Лукашенко та інше керівництво Білорусі, зокрема й спецслужб, “не в захваті від такої перспективи, тому що насамперед це радіоактивне зараження торкнеться Білорусі, зокрема їх самих”.

“Тож не впевнений, що такі дії з боку російських розвідувальних та диверсійних частин сприятимуть добрим відносинам Білорусі з Росією. Я думаю, що тут білоруси можуть відреагувати зовсім не так, як на це розраховують у Москві. Замість того, щоб кинутися на Україну, вони можуть кинутися зовсім в інший бік”, — вважає він.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Білорусь може кинутися не на Україну, а в інший бік”: експерт про загрозу теракту на АЕС