facebook

Російська авіація не зможе перетнути кордон: чим унікальна сисема Patriot, яку США надасть українським ППО

Зенітно-ракетні комплекси Patriot, які США нададуть Україні, суттєво посилять протиповітряну оборону країни і допоможуть створити ешелоновану систему ППО. А оскільки ці ЗРК значною мірою автоматизовані, українські військові зможуть доволі легко їх опанувати.

Про це розповів речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Це дуже потрібна для України річ. Тому що Patriot давно був омріяний у нашій стратегії подальшого розвитку Повітряних сил. Patriot – це далекобійна зброя, яка може вражати свої аеробалістичні цілі на відстані до 150 км. Ці комплекси на певних напрямках могли б допомогти відігнати російську авіацію якомога далі від наших кордонів, а саме такі бомбардувальники як ТУ-22М3 чи екіпажі тактичної авіації ворога”, – пояснив він.

За словами Ігната, для українських військових не буде великою проблемою опанувати нові для них зенітно-ракетні системи Patriot.

“Комплекси західного зразка доволі сучасні, дуже багато чого в них автоматизовано, багато відкинуто людського фактора. Тому перенавчитися на ці комплекси не є великою проблемою. Хоча для цього і потрібен певний час”, – зазначив речник командування Повітряних сил.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Загалом, як наголошує Ігнат, Україна має великі потреби у найрізноманітніших засобах ППО і тому готова брати у західних партнерів “багато усього, що нам можуть запропонувати”.

“Сьогодні Повітряні сили наявними засобами ППО, авіацією, мобільними групами перекривають найзагрозливіші напрямки, окремі стратегічні об’єкти критичної інфраструктури. Однак цього не вистачає, щоб закрити всі потреби”, – зазначив Ігнат.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Російська авіація не зможе перетнути кордон: чим унікальна сисема Patriot, яку США надасть українським ППО