facebook

Екстрасенс передбачив моторошні події у більшості міст України

За словами Романа Шептицького, Росія поки не зупиниться.

Екстрасенс Роман Шептицький розклав карти Таро та побачив, яка небезпека нависла над більшістю українських міст. За його словами, Росія продовжить обстрілювати наші міста.

“Насправді щось однозначно прорахувати складно. Росія може зачіпати ті міста, які ще не бомбила, а може бити по тих, куди вже наносила удари. Тиждень на тиждень не подібний. Однак, якщо все-таки виділяти міста, то під загрозою ті, де є важливі об’єкти критичної інфраструктури”, – сказав Шептицький в коментарі УНІАН.

Він додав, що під загрозою Київ і Київська область, Одеська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська, Хмельницька, Житомирська і Вінницька області. Окупанти не залишать у спокої й правий берег Херсонщини.

“Є загроза повітряних ударів, енергії наступальних дій поки не бачу”, – уточнив екстрасенс.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Однак у Волинський і Рівненській областях більше йде нагнітання з боку Білорусі. Тернопільська, Чернівецька, Закарпатська і Франківська області також під загрозою обстрілів.

Не спокійно буде у Запорізькій і Харківській областях: “Енергія по обстрілах є високою, але наступальних дій не буде, бо у Росії вже не має таких ресурсів”.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Екстрасенс передбачив моторошні події у більшості міст України