facebook

Гороскоп для України на 2023 рік: коли закінчиться війна, повернеться Крим і що буде з курсом гривні

Астролог Влад Росс назвав дату капітуляції Росії, а також розповів, чому вона віддасть Крим без бою.

Разом із радісними подіями 2023 рік принесе Україні і великі небезпеки. Про це в коментарі Главреду розповів астролог Влад Росс, який склав річний гороскоп для нашої країни.

За прогнозом астролога, найнебезпечніший для України період триватиме з середини квітня і до кінця травня, і він буде пов’язаний із затемненнями 20 квітня і 5 травня, а також жорстким квадратом Юпітера до Плутона.

“Найбільші загрози будуть чекати на нашу країну в травні, коли буде суперскладний аспект між Юпітером і Плутоном. Юпітер символізує соціум і глобальні зв’язки, а Плутон – символ смерті та руйнування. У цей час можливі техногенні катастрофи і завдання Росією тактичного ядерного удару. Також 16 травня Юпітер перейде в знак Тельця, з яким егрегоріально пов’язана Україна, – поблизу цієї дати дуже ймовірна якась катастрофа або масовані удари по наших об’єктах, в тому числі ядерний удар”, – застеріг Влад Росс.

А от березень 2023 року, на думку астролога, стане для України вельми вдалим періодом, коли остаточно буде зруйнований Кримський міст, а Росія буде змушена піти на черговий “жест доброї волі”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“6-16 березня Марс петлятиме в тому ж місці, де він петляв у жовтні 2022-го. А, як ви пам’ятаєте, 8 жовтня, на наступний день після дня народження Путіна, був підірваний Кримський міст. Тому на початку весни міст буде остаточно добитий. І тоді українським військам навіть не потрібно буде заходити на територію Криму і завойовувати його не доведеться, оскільки буде те ж саме, що й з Херсоном – Росія наважиться на черговий “жест доброї волі”, тобто ми змусимо противника залишити Крим”, – зазначив Влад Росс.

Тож у березні на Україну чекає великий успіх і приголомшливі можливості, додав астролог.

Також, на думку Влада Росса, дуже сприятливим для України розташування зірок буде в червні 2023 року.

“Уран увійде в 4-ий дім гороскопу України – дім незалежності. Дуже ймовірно, що в цей час буде підписана повна капітуляція Російської Федерації. Ця капітуляція почне проглядатися вже з березня, а остаточно і безповоротно все вирішиться в червні. Тим більше, 12 червня буде прекрасний аспект між Юпітером і Сатурном – секстиль, і Плутон повернеться з Водолія в Козерога у день незалежності РФ. Тому 11-13 червня буде підписана повна капітуляція Росії. І війна закінчиться приблизно в цей проміжок часу”, – запевнив Влад Росс.

Що стосується економічної ситуації в Україні в 2023 році, то вона, за словами астролога, буде вкрай складною, проте гривня все одно зможе втриматися.

“Курс може бути максимум 50 гривень за долар, але буде в межах 40-43. Обвалу гривні я не бачу, але бачу обвал рубля. Російська валюта настільки впаде, що курс буде 100-150 рублів за долар, а, можливо, і більше. Позиції гривні ж будуть міцні, незважаючи на руйнування економіки. Хоча б із тієї причини, що США будуть продовжувати допомагати Україні”, – зазначив Влад Росс.

Також у новому році на Україну не чекають політичні кризи, а парламентські вибори будуть перенесені, вважає астролог.

“Ніякої політичної кризи в 2023-му не буде, не бачу жодних ознак. Виборча кампанія перенесеться з кінця 2023-го на 2024-ий. Швидше за все, парламентські вибори не відбудуться в 2023 році. У гороскопі Зеленського бачу одне: якщо президентські вибори відбудуться в 2024 році, він легко їх виграє. Тому що в цей час в його річному гороскопі Юпітер буде перебувати в зеніті слави, в домі влади. Все залежатиме від нього – чи захоче він продовження цього шаленого “марлезонського балету”, враховуючи, що вже за перший президентський термін він добряче постарів, і з’явилася просідь у бороді. Якщо Зеленський вирішить залишитися в політиці, він легко виграє президентські вибори-2024, причому тріумфально”, – розповів Влад Росс.

Тож у 2023 році війна з Росією закінчиться перемогою України, а на Російську Федерацію чекає поразка, резюмував астролог.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Гороскоп для України на 2023 рік: коли закінчиться війна, повернеться Крим і що буде з курсом гривні