facebook

На росії хочуть надати статус іноагента Лесі Українці, а її пам’ятники замінити на Кадирова та Пригожина

Абсурдності росіян, здавалося б немає меж, але цього разу в рф здивували. Так, у російській держдумі запропонували надати статус іноземного агента українській письменниці, перекладачці та культурній діячці Лесі Українці, а також знести всі її пам’ятники. Натомість замість них хочуть встановити монументи керівнику приватної військової компанії “Вагнер” Євгену Пригожину чи голові Чечні Рамзану Кадирову.

Про це заявив російський депутат Андрій Гурульов в інтерв’ю місцевим ЗМІ, – пише ТСН.

Гурульов запротестував проти покладання квітів і дитячих іграшок до пам’ятника Лесі Українці на Українському бульварі, де вшановують пам’ять про загиблих у ракетному теракті в Дніпрі.

“Це справжній іноагент. Народилася і жила в Російській імперії, а ставилася до Росії, скажімо прямо, погано. У законі ж ніде не говориться, що іноагент обов’язково повинен бути живим?”,- сказав він.

На думку росіянина, в РФ є багато своїх “орлів”, якими можна замінити пам’ятник.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Он, скільки у нас класних хлопців у Пригожина і Кадирова. Орли! Можна зробити пам’ятник комусь, хто особливо відзначився, скажімо, в Соледарі. А можна взагалі композицію: Пригожин і кілька його бійців… Головне-політ патріотичної фантазії”, – підсумував він.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

На росії хочуть надати статус іноагента Лесі Українці, а її пам’ятники замінити на Кадирова та Пригожина