facebook

Військовий із контузією декілька кілометрів ніс тіло загиблої дружини на руках: трагічна історія з фронту

У подружжя є спільна 8-річна донька, яка тепер залишилася без матері.

Під Бахмутом Донецької області загинула військова Тетяна Фесенко з позивним “Мурка”. Чоловік-військовий, отримавши контузію, не залишив тіло дружини і ніс його ще 2,5 км до пункту евакуації.

Про це повідомляє Big Kyiv.

В жінку, яка перебувала в окопі, влучив снаряд. У цей час її чоловік отримав контузію, проте доповз до коханої та 2,5 км ніс її разом із кумами до пункту евакуації.

Відомо, що подружжя пішло на фронт від початку повномасштабного вторгнення Путіна до України. Вона добровільно воювала в розвідувальному батальйоні пліч-опліч зі своїм чоловіком. Тетяні було 30 років. 2014 року військова познайомилася з майбутнім чоловіком, проте незабаром Володимир пішов на фронт добровольцем. Після повернення з АТО вони одружилися, у них народилася донька. Жили вони в Мостищах на Київщині, а три роки тому переїхали до столиці.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В перший день нападу Росії, 24 лютого, Тетяна та її чоловік відправили свою доньку з рідною їм людиною за кордон і дали їй нотаріальну довіреність на випадок того, якщо обидвоє загинуть, щоб вона могла законно удочерити їх 8-річну дочку.

Трагічна історія з передової дуже зворушила користувачів Мережі. Вони висловлюють щирі співчуття рідним та публікують щемливі відео з Тетяною.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Військовий із контузією декілька кілометрів ніс тіло загиблої дружини на руках: трагічна історія з фронту