facebook

Наука пояснює, як ваше тіло визначає того, хто вам потрібен

У кожного з нас є точка зриву,

Коли стає на серці геть погано

Коли здається нам, що падаємо з обриву,

І життя стає як чорна пляма.

У кожного з нас є промінець надії,

Що хтось дуже близький і рідний,

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Що не дасть тобі впасти в безодню безнадії

І скаже: ти не бійся, я з тобою …

Анжеліка Ведєнєєва

Мабуть, коли ви зустрінете свого «єдиного», заїжджене кліше про метеликів в животі знайде для вас новий сенс.

Насправді, не лише ваше серце визначає того, хто вам потрібен. Це може зробити і ваше тіло! І це не вигадка. Згадайте, наскільки сильно позначалися на вас незрозумілі, на перший погляд, фізичні реакції тільки тому, що ви перебували поруч з людиною, яка впала вам в око. І якщо ви не можете зрозуміти, чи зустріли ви свою другу половинку, може варто заспокоїтися і прислухатися до свого тіла? Отже, які ознаки ви повинні навчитися визначати? В цьому ми і спробуємо розібратися, використовуючи базову анатомію.

Знаки. Звичайно, ви не можете просто увійти в кабінет лікаря і дізнатися у нього, чи дійсно ви зустріли «того єдиного». Однак, існують певні ознаки того, ваше тіло може дати вам деякі знаки, що говорять про особливий статус вашого партнера.

Теплота. Ви відчуєте тепло і відкритість, коли ви знаходитесь поруч з ним. Якщо хлопець, з яким ви зустрічаєтеся, змушує вас почуватися некомфортно, ніби вам стало холодно, варто розпрощатися з ним і йти далі. Хороші стосунки завжди дарують тепло і затишок.

Оптимізм. Якщо ви постійно відчуваєте пригніченість в своїх стосунках, можливо, ви помилилися з вибором партнера. Однак, якщо ви відчуваєте прилив оптимізму кожного разу, коли зустрічаєте його, це може говорити про те, що це та сама, потрібна вам людина. Іншими словами, разом з цим партнером ваша склянка буде наполовину повна, а не порожня.

Мотивація. Бути поруч з цією людиною означає те, що ви наповнюєтесь позитивними вібраціями і відчуваєте себе вмотивованою. А це спонукає вас до більшої продуктивності. Якщо він змушує вас відчувати себе млявою або виснажує вашу енергію, це ознака того, що стосунки складаються неправильно. Якщо ви розумієте, що разом з ним ви перебуваєте на вершині світу, то можете сподіватися на краще.

Бути самим собою. Кожен відчуває себе комфортно, коли він може бути самим собою. Ми ставимо невидимий бар’єр між нами і деякими людьми, які не дозволяють нам робити цього. І ваш ідеальний партнер – це той, хто дозволяє вам обходитися без всяких перешкод, хто не буде судити вас за те, ким ви є.

Запах. Існує твердження, що нюх є найсильнішим почуттям з п’яти. Якщо його запах миттєво робить вас щасливою або викликає почуття любові, це яскравий і сильний показник того, що ви знайшли когось особливого. Зрештою, ми всі тварини і так чи інакше використовуємо свій нюх!

Здоров’я. Він змушує вас відчувати себе здоровішими. Якщо разом з ним у вас з’являється бажання вести більш здоровий спосіб життя, цей хлопець може зайняти вагоме місце у вашому серці. Можливо, це той, кого ви так довго чекали. Якщо ви стаєте найкращою версією себе поруч з ним, то це потрібна вам людина.

Інтуїція. Можливо, інтуїція не найбільш науково обґрунтована річ на світі, але з нею пов’язано дуже багато важливих речей. Це ще називають «шостим почуттям». І цей знак може бути сильним індикатором того, що певна людина якнайкраще вам підходить.

Емпатія. Коли він страждає, ви робите те ж саме. Якщо ми дійсно любимо когось, ми співчуваємо йому. Якщо вам завдає невимовного болю вигляд близької людини, яка страждає, якщо це позначається на вашому настрої і фізичній активності, то це явна ознака того, що ви могли бути створені одне для одного.

Обійми. Почуття сильного зв’язку при обіймах – це суттєвий показник того, чи сумісні ви з кимось. Це дуже інтимний момент, і якщо ви відчуваєте себе комфортно, коли робите це зі своїм партнером, отже, ви, напевно, зустріли особливу для вас людину.

Спокій. Коли ви перебуваєте поруч з ним, ви миттєво відчуваєте спокій і можете розслабитися. Якщо у нього є ця заспокійлива дія на вас, то це фізична ознака того, що ви двоє – гарна пара. Ваш партнер повинен бути тим, з ким ви можете відчувати себе невимушено.

Відлуння. Навіть після того, як ви розлучилися ввечері після побачення або звичайної прогулянки, ваше тіло досі пам’ятає відчуття, які ви відчували буквально кілька миттєвостей до цього. Якщо він залишає після себе «післясмак», справляє сильне враження навіть після тривалої розлуки, то це очевидна ознака того, що це потрібна вам людина.

Потреба. Ви відчуваєте фізичну потребу, майже схожу на біль, коли перебуваєте поруч з ним. Коли ви далеко одне від одного, ви відчуваєте почуття туги – не тільки в своєму серці або відчуваєте розумове божевілля, але і своїм тілом. Емоції також викликають фізичні реакції.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Наука пояснює, як ваше тіло визначає того, хто вам потрібен