facebook

Кохана “Да Вінчі” показала, яка хвороба “рубає” воїнів ЗСУ в окопах

Аліна Михайлова поділилася дуже “неприємними” фотографіями хвороби, з якою борються українські військовослужбовці


Багато хто пам’ятає той день, коли загинув “Да Вінчі” — про це нещодавно згадувала його кохана парамедик ЗСУ Аліна Михайлова.

Наразі дівчина оприлюднила фото ніг евакуйованого військового, який знаходився на позиціях поблизу Бахмута. Зображення демонструє наслідки так званої “окопної хвороби”.


Вона також розповіла, як допомогти захисникам уникнути цієї серйозної проблеми. Михайлова зазначила, що боєць отримав осколкове поранення у Бахмута. Крім того, він мав симптоми гіпотермії та зневоднення.

Зокрема, вона продемонструвала, що сталося з ногами воїна у холодних окопах. Шкіра на кінцівках сильно зіпсувалася та потріскалася. Такий вид ніг рідко трапляється навіть у пенсіонерів. Крім того, самі кінцівки виглядають дуже блідими.

Кохана “Да Вінчі” показала, яка хвороба “рубає” воїнів ЗСУ в окопах

Парамедик роз’яснила, що це відомо як “окопна хвороба” – результат постійного впливу холоду та вологи на шкіру військовослужбовців.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Захист від такого стану можливий тільки завдяки сухості та теплу. Тому Аліна Михайлова закликала посилати бійцям махрові шкарпетки, спортивні штани та кальсони. В окопах військові миттєво стають мокрими через грязюку та воду, і в таких умовах вони знаходяться цілодобово. Тому потрібні речі, які можна замінити замінні речі.

“Мій запит – сотні шкарпеток на стабілізаційний пункт для поранених, які, на жаль, із собою запасних шкарпеток та одягу на позиції не беруть”, – зазначила вона.

Нагадаємо, “Нікому не побажаю так прощатися”: кохана “Да Вінчі” розповіла про сварку в день трагедії та як він помирав на її руках

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Кохана “Да Вінчі” показала, яка хвороба “рубає” воїнів ЗСУ в окопах