facebook

Загроза від першого до п’ятого рівня небезпеки: по Україні б’ють тривогу, краще знайти укриття

В Україні оголошено високий рівень небезпеки


З 29 по 31 травня воду з водосховищ Дніпровського каскаду буде випущено для регулювання рівня затоплення на заплавних територіях та знижених ділянках у деяких населених пунктах. Про це повідомляє прес-служба “Укргідрометцентру”.

Це стосується Кременчуцького, Кам’янського, Дніпровського та Каховського водосховищ у Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях. Рівень небезпеки – II (помаранчевий).


Також українців попередили про пожежну небезпеку в Україні 30-31 травня у західних північних та Вінницькій областях. Там переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека скрізь, окрім Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської.

Небезпечні метеорологічні явища очікуються, за прогнозами синоптиків, та у східних регіонах країни. Йдеться про Дніпропетровську, Херсонську та Запорізьку області. Там оголошено жовтий рівень (І) небезпеки та очікуються грози.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як зазначили в “Укргідрометцентрі”, 30-31 травня надзвичайний рівень пожежної небезпеки оголошено і у столичному регіоні. Жителів Києва та Київської області просять бути обережними у поводженні з вогнем на відкритому повітрі.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Загроза від першого до п’ятого рівня небезпеки: по Україні б’ють тривогу, краще знайти укриття