facebook

Україну буде вже не зупинити: відомий астролог передбачила, коли довгоочікувана перемога

За словами астролога, розгром рашистських нелюдів стартує вже скоро


Вже зовсім скоро Україна почне повертати свої території – ЗСУ можуть піти у контрнаступ уже на початку червня. Про це в інтерв’ю “Уніан” заявила відомий астролог Яна Тимощук.

Вона зазначила, що, починаючи з 4 червня, енергія Марса дасть нашій країні поштовх швидше рухатися вперед і близько цієї дати може початися контрнаступ. Водночас астролог підкреслила, що не варто очікувати на масштабні дії – це буде несподіваний ривок і перший крок до омріяної перемоги.

Крім того, Яна Тимощук розповіла, що восени може статися масштабний контрнаступ, який приноситиме переможні результати. Цей контрнаступ не буде надто активним, оскільки Україна в основному перебуває в оборонній позиції, але війна продовжуватиметься в рамках виснаження ворога.

Астролог додала, що найближчі 5 місяців будуть важкими для України, але слід розраховувати на допомогу союзників.

Тимощук зазначила: “Поки що я бачу карту, яка говорить про те, що це війна, яка продовжується. Я не бачу швидкого завершення. Але цього року ми почнемо повертати наші території. Не можу сказати, що вони відразу все повернуться під контроль України, але часткове повернення все ж таки буде”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Астролог резюмувала, що з липня для ЗСУ розпочнеться переможний період, а після 24 серпня, Дня Незалежності України, можливі укладання стратегічного союзу, партнерства з кимось, хто може забезпечити Україні безпеку.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Україну буде вже не зупинити: відомий астролог передбачила, коли довгоочікувана перемога