facebook

Нові правила мобілізації для 25-річних чоловіків: що зміниться

В Україні можуть знизити граничний вік перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25-річного віку

Голова уряду Денис Шмигаль звернувся до українського парламенту із законопроєктом, яким пропонується зменшити строк призову строковиків до 25 років.

Наразі рішення щодо зниження граничного віку строковиків ще остаточно не ухвалене, адже ці зміни має затвердити президент Володимир Зеленський. Про те, яких змін чекати чоловікам 25-річного віку розповів адвокат Ростислав Кравець у своєму YouTube.

 

“У разі, якщо Зеленський підпише ці зміни, чоловіків з 25 років зможуть зупиняти на вулицях, відправляти до військкоматів, навіть якщо вони ніде не служили, і мобілізувати відразу до військової частини”,
– додав Кравець.

Нардеп Ярослав Железняк 30 травня повідомив, що у парламенті підтримали законопроєкт №9281, яким внесли зміни до закону “Про військовий обов’язок і військову службу”. За цю ініціативу проголосували 304 народних обранців.

В документі зазначено, що українці мають обов’язково ставати на військовий облік до 25-річного віку.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В пояснювальній записці акцентується увага на тому, що велика кількість чоловіків має відстрочку від мобілізації на строкову військову службу при досягненні 18 років, адже багато з них є студентами та навчаються в середньому від 4 до 6 років. Відстрочка діє до 22-24 років.

У документі також зазначено, що призовні комісії матимуть від одного до трьох років, щоб реалізувати виконання громадянами військового обов’язку.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Нові правила мобілізації для 25-річних чоловіків: що зміниться