facebook

“Куди зникнуть 163 мільйони? Грандіозний ремонт дороги на Одещині викликає скандал”

На сайті державних закупівель Prozorro з’явився ще один тендер. Згідно з інформацією, на Одещині планують провести ремонтні роботи мосту та дороги сполученням Ізмаїл-Кілія-Вилкове.

При цьому сума вразить багатьох, враховуючи те, що подібна закупівля проводиться під час повномасштабної війни. Так, на ремонт дороги на Одещині з державного бюджету хочуть виділити понад 163 мільйони гривень.

Повідомляється, що міст в аварійному стані проходить каналом Кофа автодорогою Т-16-07 і розташований на кордоні Кілійського та Ізмаїльського районів. Про те, що дорожня ділянка потребує капітального ремонту, заявили у Службі оновлення та розвитку інфраструктури на Одещині.

Дату торгів призначили на 29 серпня. За виділені та бюджетні гроші планують розібрати елементи пошкодженого мосту та облаштувати нове полотно, відновити дорожнє покриття та зміцнити узбіччя.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто зазначити, що ремонт дороги Ізмаїл-Кілія-Вилкове був запланований у 2022 році, але так і не розпочався через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Місцеві жителі запевняють, що відновлення траси має велику важливість.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Куди зникнуть 163 мільйони? Грандіозний ремонт дороги на Одещині викликає скандал”