facebook

Плювати хотіли на людей: у Запорізькій області знайшли прострочену гуманітарку – її сотні тонн

З початку повномасштабного вторгненния рф в Україну українцям надавалась гуманітарна допомога у вигляді грошей, одягу, їжі та інших необхідних речей.

Нещодавно глава Обласної військово-цивільної адміністрації, Юрій Малашко, повідомив про виявлення 500 тонн нерозданої гуманітарної допомоги на підприємствах у Запоріжжі.

Про це розповідає сайт Слово і діло.

Юрій Малашко, вказав, що знайдено багато нерозданої гуманітарної допомоги на двох підприємствах в Запоріжжі, що стало продовженням скандалу щодо розкрадання гуманітарної допомоги в період після вторгнення.

Також він наголосив, що гуманітарна допомога не дісталася ані військовим, які захищають територію віддаленою на 30 кілометрів від обласного центру, ані вимушеним переселенцям.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Чиновник вказав, що виявлені запаси гуманітарної допомоги мали вже закінчити термін придатності через тривале зберігання.

Тонни виявлених продуктів харчування, передані Запорізькій області у 2022 році західними партнерами та друзями, вказав Юрій Малашко, зіпсувалися через злочинну недбалість посадових осіб обласної адміністрації.

Голова ОВА, Юрій Малашко, заявив, що стосовно осіб, відповідальних за розкрадання гуманітарної допомоги, будуть прийняті жорсткі кадрові рішення, і самі порушники повинні нести відповідальність перед законом.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Плювати хотіли на людей: у Запорізькій області знайшли прострочену гуманітарку – її сотні тонн