facebook

“Все вже почалося”: які 7 днів у грудні не можна ігнорувати українцям – прогноз

Гороскоп на грудень для України. Яка подія може статися в грудні, і коли окупанти побіжать з України, розповіла астролог Яна Пасинкова.


У грудні окупанти захочуть влаштувати щось нове в Україні. Великої небезпеки варто очікувати з неба, таку заяву зробила астролог і таролог Яна Пасинкова.

“У грудні ЗСУ зможуть відкрити важливий шлях, але війна не закінчується. Окупанти намагатимуться з неба влаштувати бомбардування. ЗСУ даватимуть відсіч окупантам”, – зазначила Яна Пасинкова.

Астролог назвала 7 днів у грудні, коли варто берегти себе і дітей.

Хто така Яна Пасинкова
Яна Пасинкова – таролог, переможниця 15-го сезону Битви екстрасенсів. Часто робить розбір питань на таро, які хвилюють кожного українця. Має власний канал на YouTube.

Найнебезпечніші дні в грудні:
3 грудня,
8 грудня,
9 грудня,
10 грудня,
19 грудня,
21 грудня,
31 грудня та 1 січня.
“Окупанти будуть відступати. Велика хвиля відступу буде в березні місяці. ЗСУ їх будуть гнати. Першими будуть звільняти території, які більше постраждали, це території біля води. Може бути Запорізька АЕС або якийсь завод. Ці території будуть звільнятися першими”, – зазначила таролог.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Чим для України закінчиться 2023 рік
“До кінця року нас чекають дуже хороші новини. Це буде дві хвилі хороших новин. Одна хвиля – до кінця 2023 року, друга після квітня 2024 року. Чекаємо”, – зазначила Яна Пасинкова.

За словами астролога, Росія влаштує обстріл України на Новий рік.

“Окупанти влаштують щось на Новий рік. Це буде щось нове і глобальне, дуже дрібне, але буде дуже багато цього. Потрібно берегти себе і дітей”, – додала астролог.

Що варто враховувати читачеві
Цей матеріал – ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Все вже почалося”: які 7 днів у грудні не можна ігнорувати українцям – прогноз