facebook

Лягаєте спати з мокрою головою – готуйтеся до біганини по лікарях: 4 небезпеки такої бездумної дії

Багато хто не замислюється про те, наскільки може бути шкідливою звичка лягати спати з мокрою головою.


Часто після роботи немає сил сушити волосся і щоб заощадити час, багато хто з нас укладається в ліжко з мокрим. Не варто цього робити і чому.

Експерти підтверджують це і називають головні негативні наслідки для здоров’я, які можуть виникнути після укладання до сну з мокрим волоссям.

Що трапиться зі здоров’ям, якщо лягати спати з мокрим волоссям
1. Ви можете легко застудитись. Врахуйте, що імунна система після миття голови слабшає, тому в організм легко може потрапити інфекція. Крім того, віруси швидше поширюються у холодному середовищі. Відповідно, за таких умов у людини може виникнути нежить, головний біль, закладеність носа, жар.

2. Ви пошкодите волосся. Мало хто знає про те, що у вологому стані незабарвлене волосся і волосся, яке не піддавалися хімзаванню, розтягуються до 30% від початкової довжини. В іншому випадку воно більш схильне до сплутування та скручування. Тому під час сну волосся може сильно розтягнутися і розірватися. Ситуація значно погіршиться, якщо ще вранці його активно розчісувати. Після цього не дивуйтеся, що ваше волосся згодом стане ламким і почне випадати.

3. Розмножуються бактерії. Не секрет, що як наволочки, так і волосяні фолікули можуть містити грибок. Також загальновідомо, що у вологому середовищі він поширюється набагато швидше. З огляду на це, сон з мокрим волоссям не корисний.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

4. Розвиток себорейного дерматиту. Відбувається це так: через вологе волосся грибок, що викликає це захворювання, може спровокувати запальну реакцію в організмі. В результаті це все призведе до лупи, свербежу шкіри голови, утворення червоних плям та папул.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Лягаєте спати з мокрою головою – готуйтеся до біганини по лікарях: 4 небезпеки такої бездумної дії