facebook

Астрологічний прогноз. Що чекає на Україну в березні 2024 року?

Березень буде напруженим, кажуть астрологи.

Астрологи Анна та Олексій Суханови склали прогноз для України на березень 2024 року. Ексклюзивно для УНІАН вони розповіли, що на нас чекає на початку весни і які події відбуватимуться у світі.

Прогноз на березень для України
В астропрогнозі війни, який виходив у астрологів перед Новим роком, вони писали наступне:

“З 10 березня 2024 року до 28 квітня 2024 року – напружений період, але більш продуктивний. У цей час може прискоритися надходження фінансових ресурсів в Україну, можливе збільшення відвідувань важливих гостей. У військовій сфері також може початися позитивна динаміка, що може стати основою для стратегічних успіхів України…”

У березні, на їхню думку, не буде якихось досягнень на полі битви з боку України. Навпаки, можливо, в якихось напрямках росіяни спробують посилити наступальні дії. Однак малоймовірно, що вони матимуть якийсь стратегічний успіх. Цей місяць важливий у тому сенсі, що вже може створити ґрунт для досягнень у наступних місяцях. Він може принести більше ясності та чіткості, і вже існує ймовірність досягнення компромісів у США.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Плюс, ближче до кінця березня, приблизно до 21 числа, може зростати ймовірність різноманітних форс-мажорних, неочікуваних ситуацій, які від самого початку можуть сприйматися як ще один стрес, але насправді вони будуть важливим моментом для зміни ситуації та пришвидшення всіх військових процесів.

Ситуація із ЗАЕС також залишатиметься стабільною. Можливі якісь провокації та невеликі порушення в роботі, проте без серйозних наслідків.

У березні ми також приділимо більше уваги не тільки військовій сфері, а й медичній. Існує ймовірність тимчасового зростання різних інфекційних захворювань, і знову ж таки, ближче до кінця місяця ця ймовірність може збільшитися.

У березні підвищується ймовірність проблем зі зв’язком, технікою, проводами, інформаційними сервісами, логістикою, а також банківськими та бізнес-операціями. Ця тенденція може спостерігатися не тільки в Україні.

У березні також можуть виникнути проблеми, пов’язані з паливом. Особливо з 15 березня. Наприкінці місяця, 25 числа, на нас очікує Місячне затемнення.

Підсумок лютого
У прогнозі на лютий експерти говорили, що не варто очікувати якихось стратегічних успіхів у військових діях – як з боку України, так і з боку Росії. Україна продовжуватиме перебувати в стані поступового акумулювання ресурсів.

Однак у політичному плані в лютому варто було очікувати збільшення підтримки України з боку наших партнерів, а також збільшення військової та фінансової допомоги. При цьому сама політична атмосфера, як усередині України, так і в інших країнах, а також у міжнародних організаціях, буде насичена новими яскравими конфліктами.

Загалом, за словами астрологів, у лютому було складно досягати угод і йти на поступки та компроміси. У зв’язку з цим також варто було очікувати збільшення різних протестних настроїв у різних частинах світу. У лютому також варто було очікувати активізації різних військових дій не тільки в Україні, а й у світі. Крім того, збільшилася ймовірність різних землетрусів.

“Ми бачимо, що лютий пройшов загалом, як ми й описували. У військових діях, як з боку України, так і з боку Росії, немає ніяких важливих стратегічних успіхів. У Росії є тактичний успіх, якщо його можна так назвати, у вигляді захоплення Авдіївки. Витрачено на це стільки ресурсів, що навіть самі росіяни у своїх пабліках шоковані і порівнюють, що на це захоплення пішло більше ресурсів, ніж у СРСР під час війни в Афганістані”, – кажуть Суханови.

Вони додали, що впродовж місяця ситуація з надходженням військової допомоги теж не особливо змінилася, порівняно з минулим місяцем:

“Ми говорили, що з 16 січня 2024 року по 10 березня 2024 року – напружений період. Цей період продовжить процеси надходження і накопичення ресурсів, але з можливими затримками і уповільненням. Ми бачимо, що основний і ключовий пакет військової допомоги, який перебуває у США, поки що не був ухвалений. Є різні інші надходження, проте їх неможливо порівняти з тим, що прийде після затвердження основного пакета допомоги від США”.

Вони кажуть, що політична атмосфера в усіх куточках світу дуже напружена. У Європі пройшла Мюнхенська конференція з безпеки, де відбулася ще більша консолідація всіх провідних європейських країн на підтримку України.

Великі зміни у світі
В Україні відбулися зміни у військовому командуванні, що викликало хвилю невдоволення людей.

Смерть Олексія Навального викликала яскраву політичну реакцію по всьому світу.

У США Дональд Трамп програв першу судову справу і його офіційно визнали шахраєм, а також на всі його фінанси і фінанси всіх членів його сім’ї накладено арешт і штраф, який він навряд чи зможе закрити. Це унеможливлює подальше фінансування його передвиборчої кампанії. По суті, це був програш Росії, яка вкладала в нього надії і ресурси. Ця подія дуже позитивно позначиться на прискоренні просування пакета допомоги від США.

14 лютого 2024 року в Чилі стався землетрус магнітудою 6,1 бала. У Тернопільській області вранці, 18 лютого, також стався землетрус. Його магнітуда становила 2,6 бала за шкалою Ріхтера.

“Усі наші інші прогнози також справдилися. Розглядаючи ситуацію в Україні у сфері енергетики в лютому, можна сказати, що незважаючи на те, що Росія намагатиметься атакувати енергетичну систему України, ситуація буде кращою, ніж торік. Ситуація із ЗАЕС також перебуватиме в стабільному стані, можливі якісь провокації та невеликі порушення в роботі, проте без серйозних наслідків. У лютому в Україні також велика ймовірність різних політичних і корупційних скандалів та викриттів”, – зазначили Суханови.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Астрологічний прогноз. Що чекає на Україну в березні 2024 року?