facebook

Гель-лак: переваги і недоліки покриття

Гель-лак став “паличкою-виручалочкою” для багатьох з нас. Однак, неякісний продукт може спричинити чималі проблеми.

Гель-лак вже давно не новинка. Дівчата внесли цей тренд у свій щомісячний догляд. Хтось робить його на постійній основі і не збирається кидати, але багато хто все-таки “бере паузу, сподіваючись, що нігті відновляться”. Бути чи не бути? Ми вже знаємо відповідь!

Гель-лак – це покриття для нігтів, яке поєднує властивості манікюрних лаків і гелів. Ми можемо часто почути, що його називають “шелак”, але це зовсім не правильно. Така асоціація виникла у зв’язку з виходом на ринок продукції Shellac CND ( відрізняються унікальним складом).

Шелак – це смола, яку виділяють комахи (лакові червці). Їх вирощують в Індії та Південно-Східній Азії Харчуються вони соком листя тропічних рослин.

Шкода УФ і LED лампи

Перше про що хотілося б поговорити це – УФ лампа. Ми часто чуємо, що випромінювання від цього приладу може викликати рак шкіри. Так, звичайно мінімальний ризик є, як і скрізь. Але, давайте розберемося. Американські вчені постійно проводять дослідження по цій темі. Нові Led-лампи сушать лак за секунди. Таким чином, випромінювання просто не встигає пересушувати шкіру рук. Це мінімізує шанс хвороби.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

UVB випромінювання хвиль в лампах набагато менше, ніж у сонячному світлі, а UVA – можна прирівняти до 20-хвилинної прогулянки на тиждень. Перебування на сонці більше 10 хвилин (час пік) прирівнюється до випромінювань, які ми можемо отримати за рік, роблячи манікюр.

Краще відмовитися від гель-лаку якщо у тебе є родимки на руках. Якщо у вас дуже суха шкіра рук, варто використовувати за 10-20 хвилин до процедури крем з SPF.

Чи потрібно робити перерву

Нанесення гель-лаку на постійній основі – не шкодить нігтям. Але, все-таки краще іноді брати невелику «відпустку» для відновлення нігтьової платини (бажано, раз на три місяці). Основна причина поганого стану нігтів – це неправильний догляд. Перше, на що ви повинні звернути увагу – це кутикула. Вона повинна бути завжди зволоженою. Використовуйте засоби з натуральними маслами в складі. Наприклад, мигдальне або жожоба.

Нігтьова пластина також може псуватися при підготовці до нанесення гель-лаку. Поцікавтеся, якою пилкою або бафом користується ваш майстер. Під кожну нігтьову пластину потрібно підбирати інструмент зі своєю абразивністю. Багато майстрів спилюють гель-лак. Але, краще всього знімати спеціальним засобом. Ще одна помилка, яка шкодить нігтьовій пластині – це спилювання верхнього шару лаку перед процедурою нанесення.

Склад лаків і шкода для здоров’я

Дійсно звертати увагу на склад продукту треба завжди. Адже хімічні елементи, які є в складі гель-лаку або шелаку при довгому використанні накопичуються в організмі. Тому, носити нігті з покриттям більше трьох тижнів – не рекомендують. Саме це може викликати алергічну реакцію у деяких випадках. Найкраще оновити манікюр через 14 днів. Безпечним вважається засіб, в якому немає таких елементів, як: формальдегід, ксилол, метилетилкитон, дибутилфталат.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Гель-лак: переваги і недоліки покриття