facebook

Дoлaр тa єврo лeтять ввeрх – дe ж мeжa: бaнки тa oбмiнки рiзкo змiнили курс вaлют

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 22 квітня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 39,7879 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 42,3821 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Минулий тиждень пройшов для гривні невдало, адже вона девальвувала практично до рівнів майже 40 гривень на міжбанку та понад 40 гривень на готівковому ринку. Даний факт негативно впливатиме на настрої всіх гравців валютного ринку України і цього тижня.

Зважаючи на те, що Національний банк україни зараз є, по своїй суті, головним маркетмейкером на міжбанку і опосередковано суттєво впливає на готівковий ринок, саме дії Нацбанку на торгах (тактика з виходів на ринок, оперативність проведення інтервенцій з продажу дефіцитного долара та цінники його продажу) будуть головними сигналами для всіх сегментів валютного ринку цього тижня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Поведінка Нацбанку та цінники його продажу долара під час проведення інтервенцій у період минулого тижня показали ринку, що НБУ був «не особливо проти» певної девальвації гривні на період основних розрахунків кампаній з бюджетом за податками та митними зборами, частково прив’язаними до офіційного курсу. Таким чином, Національний банк України дещо підіграв як експортерам, які змогли у цей момент продати свою валюту дорожче, так і фіскалам із митниками, які могли отримати більше гривні до бюджету за рахунок зростання офіційного курсу.

Але подібне зростання котирувань міжбанку, офіційного курсу та курсу обмінників має суттєвий негатив. Зростання курсу негайно буде закладено до цінників бізнесу на товари та послуги, особливо пов’язаних з імпортом. А це суттєво вдарить по показниках інфляції, зниженням якої до рекордно низьких 3,2% так пишається сьогодні Нацбанк.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дoлaр тa єврo лeтять ввeрх – дe ж мeжa: бaнки тa oбмiнки рiзкo змiнили курс вaлют