facebook

Це жах: п’яні ТЦКашники “викрали” волонтера – вже відправляють на службу

Рано-вранці повертався з Польщі волонтер ГО “Порятунок тварин Харків”. Його місія полягала у тому, щоб доставити безпритульних собак із прикордонних районів Харківщини. Але його повернення не пройшло гладко. На Львівщині його автомобіль було зупинено групою співробітників ТЦК, які, виявляється, були у нетверезому стані. Вони, силою, забрали волонтера та відвели у невідоме місце.

Що сталося всередині приміщення, куди було вивезено волонтера, поки що залишається загадкою. Проте стало відомо, що його позбавили телефону та змусили пройти медичну комісію. Після цього йому повідомили, що завтра його буде відправлено до військової частини.

Інцидент породив обурення у мережі, особливо після того, як з’явилося відео, на якому знято конфлікт із п’яними співробітниками ТЦК у Львівській області.

Для організації “Порятунок тварин Харків” це був несподіваний поворот подій. Волонтери, як правило, стикаються з різними викликами, але подібні конфлікти з представниками організацій, які, по суті, займаються підтримкою громадського порядку та безпеки, виходять за рамки очікуваного.

Але що могло призвести до такої ситуації? Можливо, конфлікт був пов’язаний із невдоволенням чи навіть корупцією в деяких колах ТЦК. Можливо, співробітники організації були під впливом алкоголю та втратили контроль над собою. У будь-якому випадку подібна поведінка неприпустима і потребує серйозного розслідування.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

ГО “Порятунок тварин Харків” звернулася за допомогою до правозахисних організацій та урядових структур для розгляду в цьому інциденті. Також почалося активне обговорення в соціальних мережах, де користувачі висловлюють своє обурення з приводу того, що сталося, і вимагають покарання винних.

Важливо підкреслити, що волонтерство – це справа добровільна і благородна, і ніхто не повинен наражатися на небезпеку або переслідування за свою діяльність у цій галузі. Ситуація також порушує питання необхідності більш суворого контролю над діяльністю деяких організацій, особливо у сфері забезпечення громадської безпеки. Можливо, це стане приводом для посилення заходів щодо запобігання подібним інцидентам у майбутньому та захисту прав добровольців та активістів.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Це жах: п’яні ТЦКашники “викрали” волонтера – вже відправляють на службу