facebook

У вас є телефон: отримайте штраф 3400 грн – у поліції попередили всіх українців

Не робіть так, якщо вам дорогі ваші гроші

У Печерському районі столиці поліцейські отримали тривожне повідомлення про вбивство, на що інспектори негайно зреагували й прибули на місце події, де на них чекав заявник. Однак незабаром з’ясувалося, що інформація про вбивство виявилася хибною, і чоловік отримав штраф.

Докладніше про те, що чоловік викликав копів та отримав штраф, інформує Патрульна поліція Києва у мережі Telegram.

Опинившись на місці, поліцейські встановили, що інформаторові наснився страшний сон, у якому він став свідком убивства свого друга. Переляканий чоловік, намагаючись знайти захист, негайно звернувся за допомогою до поліцейських.

За результатами бесіди поліцейських із громадянином з’ясувалося, що інформація про злочин не підтвердилася, і ситуація була викликана виключно страхом через нічний жах. У результаті порушника було оштрафовано відповідно до статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає штрафні санкції за свідомо неправдивий виклик служб спеціального призначення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Важливо зазначити, що за такі порушення, включаючи свідомо неправдиві виклики служб пожежної безпеки, поліції, швидкої медичної допомоги або інших аварійно-рятувальних служб, передбачено адміністративні заходи у вигляді штрафу у розмірі від 850 до 3400 гривень.

Тому важливо дотримуватися усвідомленості та відповідальності у використанні служб захисту та допомоги в екстрених ситуаціях.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У вас є телефон: отримайте штраф 3400 грн – у поліції попередили всіх українців