facebook

Мобілізація ногами та кулаками: ТЦК зовсім озвіріли. Відео

Це просто жесть

У середу, 22 травня, у Харкові стався конфлікт між співробітниками ТЦК та цивільними. У військкоматі традиційно заявили, що його причиною став напад цивільних на військових.

На опублікованих кадрах видно, як між військовослужбовцями та цивільними розпочався конфлікт, у цей же час приїхали патрульні. В якийсь момент до одного з військових підійшов чоловік, після чого військовий почав штовхати його, а потім завдав кілька ударів. Крім того, один із співробітників ТЦК ображав жінку, а на місці конфлікту також перебували діти.

У місцевому ТЦК заявили, що попередньо конфлікт почався через “застосування кількома громадянами, які мали ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння, фізичної сили проти військовослужбовців”.

Там також повідомили, що інша сторона конфлікту застосовувала проти військових брутальну лайку та образи гідності військовослужбовців. У військкоматі зазначили, що у Мережі поширюють лише фрагмент відео та не фіксується момент нападу на військових.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

У ТЦК додали, що через конфлікт постраждав солдат роти охорони, йому наклали шви на рану вбивці в районі вилиць. “У ТЦК та СП цей військовослужбовець проходить службу після тяжкого поранення, яке він отримав у лютому 2023 року під час захисту Батьківщини”, – йдеться у повідомленні.

Водночас у ТЦК засудили дії військовослужбовців, які зазнали провокування з боку цивільних. Повідомляють також, що призначили службове розслідування, за результатами якого буде вжито відповідних дисциплінарних заходів.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Мобілізація ногами та кулаками: ТЦК зовсім озвіріли. Відео