facebook

До Третьої світової війни «залишились лічені тижні»: астролог назвав точну дату початку

За прогнозами астрологів, 2024 рік буде дуже тривожним

Попри те, що аналітики, футурологи та політичні лідери пропонують багато сценаріїв, можливість Третьої світової війни залишається невизначеною, оповитою як страхом, так і спекуляціями.

Індійський астролог вважає по-іншому. За його прогнозом, 18 червня 2024 є великий ризик її початку.

Таке припущення озвучив індійський астролог Кушал Кумар, передає NDTV.

– Прогнозувалося, що 2024 рік буде дуже тривожним… особливо в районі 8 травня…

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Деяким особам, наділеним владою, може бути важко впоратися з цим тривожним сценарієм. Деякі, ймовірно, серйозно захворіють або навіть можуть піти у відставку.

 

Не можна виключати потрясіння на політичній сцені…

 

Вівторок, 18 червня 2024 року, має найсильніший планетарний стимул для початку Третьої світової війни, хоча 10 і 29 червня також можуть мати право голосу, – сказав він.

Кушал Кумар — ведичний астролог, який передбачає світові події. Він є ведичним астрологом, який використовує карти. Кумар, який проживає в Панчкулі, називає себе астрологом, який передбачає світові події. І тому ця новина набирає обертів у соціальних мережах.

Ці заяви надійшли лише через кілька днів після того, як британські чиновники запустили веб-сайт, щоб повідомляти британцям, чим вони повинні запастися на випадок фактичного початку війни.

Наголосимо, астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

До Третьої світової війни «залишились лічені тижні»: астролог назвав точну дату початку