facebook

Справедливої ​​мобілізації не буде: нардеп жорстко осадив усіх українців – гроші вирішуватимуть офіційно

Що відбувається?

Народний депутат висловився щодо бронювання громадян за гроші
Народний обранець від “Слуги народу” Дмитро Наталуха прокоментував економічне бронювання під час мобілізації. Про це він розповів в ефірі “Радіо Свобода”.

Він зазначив, що у питаннях війни не може бути справедливості, бо без економіки, яка має працювати, неможливо ефективно діяти на полі бою.

“Війна сама по собі несправедлива з самого початку. Тому, якщо ми дійсно хочемо затягнути будь-яке питання, яке потребує вирішення під час військового стану, ми апелюватимемо до аргументу справедливості… Але, на мою думку, нам треба говорити про ефективність, тому що ця війна виграється не за рахунок справедливості, а за рахунок ефективності”, – сказав депутат.

Наталуха також висловився про аргумент, що “воюють лише бідні”. За його словами, бійці на передовій отримують конкурентну заробітну плату.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Дуже багато різних людей воює. Питання в тому, як дати можливість Силам оборони робити це ефективно за рахунок економіки. І якщо немає розуміння, що без економіки можна мобілізувати хоч 2 млн людей, але не мати ресурсів для цього, це означає не розуміти дуже” базових речей щодо того, як ведуться війни, функціонує держава та економіка”, – зазначив Наталуха.

Наголошується, якщо не дати підприємствам передбачуваності на сьогодні щодо подальшого ведення їх діяльності за рахунок критичних співробітників на місцях, вони почнуть закриватися.

Наприклад, коли мобілізують головних інженерів, головних технологів, то без них підприємство не може далі функціонувати. Причому не просто підприємства, які випускають печиво, хоча вони теж важливі, а ті, хто випускає дрони, РЕБ: вранці мобілізували головного інженера, увечері вони вже гадають про скорочення виробництва.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Справедливої ​​мобілізації не буде: нардеп жорстко осадив усіх українців – гроші вирішуватимуть офіційно