facebook

За добровільний похід у ТЦК: чоловіків почнуть заохочувати – які бонуси чекають

Візьміть до уваги

Які заохочення належать чоловікам за добровільний похід до ТЦК
В Україні майже місяць тому набув чинності новий закон про мобілізацію, згідно з яким усі військовозобов’язані чоловіки зобов’язані оновити свої військово-облікові дані до ТЦК. На це їм надається два місяці, тобто до 16 липня. Але є й приємні новини. Про це розповів адвокат в ефірі “Українського радіо. Львів”.

Як зазначив юрист Ярослав Жукровський, новий мобілізаційний закон має не лише каральну, а й заохочувальну складову

Виходячи зі слів спеціаліста, людям, які самостійно прийшли до ТЦК, законом надано можливість отримати мобілізаційне розпорядження та повістку на відправку не цього ж дня, а через місяць чи півтора. Це такий бонус від держави, щоб людина мала змогу завершити свої справи.

Також, коли військовозобов’язаний укладає свій перший контракт, йому надають можливість отримати 150 тисяч на купівлю транспортного засобу та погашення першого внеску іпотечного кредиту.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Однак перший контракт укладається на п’ять років. Також є ще одна новація: діючий військовослужбовці, які мають інвалідність, можуть звільнитися з військової служби, навіть якщо ВЛК визнали їх придатними.

Для цього необхідно лише подати рапорт та документи. І командир повинен його звільнити. Це – позитивна новина. Тому що багато хлопців, які пішли у перші дні повномасштабного вторгнення, були особами з інвалідністю.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

За добровільний похід у ТЦК: чоловіків почнуть заохочувати – які бонуси чекають