facebook

Чи потрібно нам вживати пробіотики?

Ми часто чуємо про пробіотики, і зараз все більше людей їх приймають, і не без підстав: в першу чергу, вони, здається, пропонують численні переваги, починаючи від успішного і регулярного випорожнення кишечника, закінчуючи чистою шкірою.

Тож чи можна дійсно отримати переваги від вживання пробіотиків, якою ви могли б скористатися? Тут експерти діляться своїми найкращими порадами, чому вам би було варто додати пробіотики у свій раціон.

Чому пробіотики?

Така ідея може бути трохи відштовхуючою: ви збираєтеся охоче проковтнути живі бактерії? Так, тому що це пробіотики. Доброю новиною є те, що ці дружні штами бактерій допомагають повернути популяцію бактерій, що існує у вашому тілі назад у баланс. Це може допомогти вам вилікувати дивовижне число різних хвороб.

У вас часто бувають гази

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Якщо ви часто відчуваєте здуття живота після їжі, або після вживання певних продуктів, ви можете розглянути пробіотики біфідобактерій. Ці бактерії заселяються в кишечнику вже протягом декількох днів після народження, особливо у грудних дітей, тому вони є найкращим виміром здоров’я кишечника. Біфідобактерії можуть також сприяти підвищенню толерантності до глюкози та гіперліпідемії (аномально високої концентрації жирів або ліпідів у крові), а також можуть зменшити незручні симптоми синдрому подразненого кишечника, такі, як здуття живота або повільну рухливість.

Ви не переносите молочні продукти

Деякі люди не виробляють достатню кількість ферменту лактази в шлунково-кишковому тракті. Тут може допомогти пробіотик, що містить streptococcus thermophilus. Він виробляє лактазу в кишечнику, і може бути корисним у лікуванні та профілактиці непереносимості лактози.

Ви боритесь з інфекціями сечовому та статевому тракті

Існує більше 50 видів лактобактерій, які природно зустрічаються в травному, сечовому та статевому тракті. Деякі дослідження припустили можливе поєднання добавок лактобактерій та лікування та профілактики грибкових інфекцій, бактеріального вагінозу, інфекцій сечовивідних шляхів. Ці пробіотики також можуть допомогти при синдромі подразненого кишечника, діареї, пов’язаній з антибіотиками, діареї під час подорожей, деяких шкірних захворюваннях (акне, виразках, екземі), непереносимості лактози.

У вас суха шкіра

Коли ваш кишечник здоровий, то все ваше тіло це показує. Існує міцний зв’язок між станом здоров’я і шкірними захворюваннями, такими, як екзема, псоріаз, розацея і акне. Існують також численні докази того, що пробіотики можуть запобігати утворенню зморшок, утримувати шкіру вологою, забезпечувати захист від шкідливих ультрафіолетових променів і зміцнювати бар’єр шкіри. Були проведені дослідження, які дали багатообіцяючі результати, що вказують на те, що пробіотики і добре здоров’я в цілому можуть покращити функцію шкіри.

Ви збираєтесь подорожувати у місця, де є проблеми з водопостачанням або неякісна вода

Saccharomyces boulardii є єдиним грибковим пробіотиком і може бути корисним при лікуванні діареї, спричиненої антибіотиками, або діареї під час мандрівки. Тим часом, кілька типів пробіотиків можуть бути корисними при заспокоєнні травного тракту, ви захочете бути певними, що візьмете їх з собою наступного разу, коли ви будете на борту літака, або заплануєте подорож в екзотичні місця. Бонус: Це також може допомогти полегшити стан акне.

Ви тільки-що завершили приймання курсу антибіотиків

Як правило, лікарі призначають щоденні пробіотики для пацієнтів із синдромом вразливого кишечника, мальабсорбцією кишечника, або синдромом бактеріального росту, щоб допомогти при травленні, що може бути не тільки важко для людей з таким станом, але іноді, дуже болісно. У всіх трьох випадках спостерігається порушення роботи системи травлення, і пацієнти постійно відчувають здуття, тошноту і втому. Причина, чому пробіотики допомагають, полягає в тому, що вони покращують імунну функцію, зменшують запалення, загоюють слизову оболонку і покращують всмоктування поживних речовин в кишечнику.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чи потрібно нам вживати пробіотики?