facebook

Розлучений чоловік: чи варто будувати відносини?

Так чи варто боятися відносин з розлученим чоловіком? Чим хороші і чим небезпечні такі кандидати в женихи? Давайте розберемося.

Зустріти чоловіка у віці «за тридцять», який жодного разу не був одружений, не дуже просто. Зазвичай в цьому віці чоловік або одружений, або вже розлучений.

А якщо індивідуум до цього часу ще жодного разу не пізнав радощів сімейного життя, стосунки з ним будувати дуже складно, так як це вже сформована особистість, яка важко йде назустріч і не бажає що-небудь міняти в своєму житті. Але це окрема тема.

До переваг відносин з розлученим чоловіком, можна сміливо віднести наступні твердження:

• У розлученні не завжди винен чоловік. Розрив сімейних відносин іноді відбувається з вини дружини і є надія, що в перший раз половинки просто «не співпали».

• Якщо розведений чоловік не заперечує проти серйозних відносин, значить, він уміє бути вірним і хоче побудувати нову сім’ю.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

• Розлучений чоловік має досвід вибудовування тривалих відносин.

• Швидше за все, молода людина, вміє виконувати деяку домашню роботу, орієнтується в супермаркетах, вміє приготувати нехитрі страви і мити брудний посуд (нехай і не на 100% відсотків).

• Чоловік, який пройшов нехай і невдалу школу сімейних відносин, навчився стримуватися і не реагувати бурхливо на безглузді зауваження, тривалу балаканину дами серця з подружками або мамою по телефону або при зустрічі.

• Чоловік, який побував чоловіком, набув досвіду і знає як слід поводитися під час спільних походів по магазинах, готовий до бездоганного томління біля примірочних, знає який вираз обличчя у нього повинен бути, коли обраниця демонструє нові наряди.

• Чоловік, який має досвід сімейних відносин, навчився відсувати свої особисті потреби на другий план. Він вміє гальмувати перед покупкою особистих речей, щоб задуматися: «А що зараз важливіше для сім’ї?»

• Такий чоловік прекрасно знає, що дружина не завжди виглядає бездоганно, вдома вона цілком може ходити з живильною маскою на обличчі, в халаті, з брудним волоссям. Його не лякає роздратованість і примхливість дружини в «критичні» дні.

• Чоловік, який має дітей у попередньому шлюбі, знає не з чуток, що таке вагітність і пологи. Він готовий до дев’ятимісячного марафону. Швидше за все, він без страху буде доглядати за малюком, народженим в новій сім’ї.

Але не все так безхмарно. Перш ніж вступати в серйозні стосунки з розлученим чоловіком, уважно придивіться до нього.

І чоловіки, і жінки, які пройшли процедуру розлучення, мають глибокі образи, незагоєні душевні рани. Будьте готові до раптових спалахів уразливості, підозрілості.

Обов’язково дізнайтеся, чому кандидат в женихи розлучився з першою дружиною. Дуже погано, якщо розлучення сталося через його зради, шкідливі звички, любові до сайтів знайомств. Надія, що після розлучення він змінився, мінімальна. Зазвичай, чоловіки, які схильні до зрад, не змінюються. Чудо може статися ближче до поважного віку.

Характеризує майбутнього обранця його нинішній спосіб життя. Важливо дізнатися, як він живе зараз, як спілкується з колишньою дружиною і дітьми.

Звичайно, дуже погано, коли сім’ї розпадаються через чоловіків, через їх невірність, нерозсудливість, погані звички.
Але багато підводних каменів таять відносини з чоловіком, що втратили сім’ю з ініціативи дружини. Адже чоловік може любити свою колишню обраницю до сих пір, а нові відносини для нього є своєрідними ліками від нерозділеного кохання. Трапляється так, що нові відносини обриваються в найбільш невідповідний момент, тому що колишня дружина раптом вирішила відновити з ним стосунки.

Знайте, що розлучений чоловік, вільно чи мимоволі часто буде порівнювати вас зі своєю колишньою дружиною. Розумний чоловік стримується і робить це мовчки, якщо ж вам вголос повідомляють, що порівняння не на вашу користь, не варто утримувати такі відносини.

Іноді сім’ї розпадаються з вини батьків. Обов’язково прозондуйте грунт в цьому напрямку! Якщо свекруха не прийняла першу невістку, ніхто не гарантує її добре ставлення до вас. Не тіште себе ілюзією, що в цей раз вам вдасться «відкрити очі» свого обранця. Швидше за все, якщо в перший раз він піддався «чарам» матері, піддасться і в наступний.

Якщо у чоловіка в першому шлюбі є діти, це теж серйозне випробування. Ви повинні відразу зрозуміти і прийняти, що він обов’язково буде спілкуватися з ними, а значить, і з колишньою дружиною. До того ж діти потребують значних грошових витрат.

У цій ситуації є кілька шляхів вирішення:
• чоловік виплачує аліменти і не підтримує зв’язок з колишньою сім’єю;
• чоловік виплачує аліменти і бере участь у вихованні дітей.

Подумайте, який тип чоловіка вам більше імпонує? Чи зможе стати хорошим батьком вашим майбутнім дітям чоловік, який не цікавиться своїми дітьми, які залишились з першою дружиною?
Розумна жінка прийме не тільки чоловіка, але і його дітей. Звичайно, якщо чоловік з вдячністю сприйме таку турботу.

І ще. Біжіть від чоловіка, який зганяє на вас образи за свою попередню невдачу. Не списуйте таку поведінку на «свіжі рани», повірте, вони не загояться ніколи!

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Розлучений чоловік: чи варто будувати відносини?