facebook

Молодий Місяць 5 квітня – особливий час щоб отримати щастя і добробут: що потрібно зробити в цей день

П’ятничний Молодик пройде в сузір’ї Овна, яке вважається символом наполегливості, імпульсивності, цілеспрямованості і сили. День обіцяє бути досить сприятливим, і експерти рекомендують провести час з користю. Заплановані справи обов’язково вдасться виконати, якщо не відволікатися на другорядні заняття і не перемикатися з одного на інше.

Особливості квітневого Молодика

Молодик відбудеться в п’ятницю, о 11 годині 50 хвилин. День під егідою Венери буде наповнений творчою енергетикою, яка благоволить не тільки романтичним побаченням, але і вирішенню питань, пов’язаних з фінансами. Джерело.

Енергетика Знака Овна в цю добу, не буде надмірно агресивною, однак Молодик – підступний день для тих, хто не звик прислухатися до інтуїції і звертати увагу на деталі.

Союз Нового Місяця і Овна – час для активної боротьби за своє благополуччя, коли відкриваються перспективи як для кар’єрного росту, так і для вирішення нагальних питань, пов’язаних з будинком, сім’єю, грошима.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Що можна робити в Молодик:

У день Нового Місяця можна сміливо займатися новими проектами і справами, до яких раніше було непросто підступитися. День, наповнений позитивною енергетикою, дозволяє робити те, що дійсно важливо, а сузір’я Овна в цю добу підтримує всіх, кому не вистачає впевненості в своїх силах.

Вплив Венери 5 квітня дає можливість налагодити особисте життя, усунути конфлікти в родині, познайомитися з цікавими людьми, а тим, хто самотній, – знайти пару. Крім того, вплив планети вдалий для вирішення фінансових питань. У цю добу можна і потрібно роздавати борги, шукати способи додаткового заробітку, укладати угоди купівлі-продажу.

Прилив сил в цей день буде невеликим, проте цього вистачить для оздоровчих вправ. Астрологи рекомендують розраховувати сили, щоб виключити перевтому. У цей день навіть прогулянки на свіжому повітрі піднімуть настрій і підтримають організм в тонусі.

На 5 квітня можна планувати розважальні заходи в колі близьких і друзів. Приємна компанія, веселі розмови і невимушена обстановка допоможуть впоратися з сумом і позбавлять від перепадів настрою.

Що не можна робити 5 квітня:

У день Нового Місяця під впливом Овна є ризик загострення конфліктних ситуацій через нестриманість. У зв’язку з цим астрологи рекомендують ретельно підбирати слова, щоб не наговорити зайвого.

П’ятого квітня є ймовірність потрапити під вплив енергетичних вaмпiрів, тому експерти радять обмежити спілкування з агpесивно налаштованими людьми, а також уважно стежити за тими, хто намагається маніпулювати.

У період, коли зароджується Новий Місяць, погані думки треба гнати геть, щоб не стати жузтвою нудьги. Нерішучість і сумніви можуть зіграти злий жарт, тому позитивний настрій буде кращим супутником.

Союз Нового Місяця і Овна – гримучий коктейль, через який можна запросто збитися зі шляху, потураючи бажанням і не прислухаючись до здорового глузду. Вплив Молодика завжди зберігається на кілька днів, а значить, аж до 10 квітня важливо уникати імпульсивних рішень і не потурати миттєвим примхам. Вони можуть завести в глухий кут і віддалити від мети.

Похвальне прагнення йти вперед і змінювати все навколо себе в кращий бік під впливом Овна може набрати небажаних обертів. Надмірна агресія і впертість здатні нашкодити, тому астрологи рекомендують уникати авантюр і шукати компромісні рішення.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Молодий Місяць 5 квітня – особливий час щоб отримати щастя і добробут: що потрібно зробити в цей день