facebook

Вбиство копами 5-річного Кирила: мати одного із підозрюваних повідомила про погрози

9 червня минуло дев’ять днів від смерті п’ятирічного Кирилка Тлявова, якого вбили в місті Переяслав-Хмельницькому Київської області.

Проте слідчі досі не дали відповіді хто стріляв.
«Немає жодного документу підтвердження вини окремої особи. Може це є цинізмом, але є один вистріл, одна куля, одна жертва», — зазначив адвокат підозрюваних Андрій Чичиркін.

Алла Приходько, мати одного із патрульних, якого підозрюють у вбивстві дитини розповіла про погрози та тиск, які вони переживають щодня, хоча вина її сина ще не доведена.

“Нас свердлять поглядами так, що неможливо витримати. А моїй невістці на вулиці хтось сказав: “Щоб ти здохла””, – розповіла Алла Приходько. І це лише з того, що відбувається на вулицях, а до соцмереж жінка навіть перестала заходити, бо там – суцільні прокльони.

Жінка обурена тим, що її сина фактично засудили без суду, а до родин поліцейських, і навіть до дітей, люди ставляться, ніби до співучасників.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Половина інформації, яка йде, вона викривлена. Моїй родині погрожують. У нашій родині четверо малолітніх дітей, найстаршій лише 9 років (онуки Алли, двоє з них – діти затриманого поліцейського). І психологічна допомога зараз потрібна не тільки братику хлопчика, який загинув, про що ми дуже-дуже шкодуємо, але і нашим дітям потрібна допомога”, – запевняє жінка.

Сама ж вона не вірить у провину свого сина. Каже, що є багато деталей, які нелогічні. Наприклад те, що будинок розташований на відлюдді і достатньо далеко від місця, де забрали пораненого хлопчика. Окрім того, у місці поранення дитини чули лише один постріл, а на подвір’ї будинку стріляли більше.

“Є стовідсоткова інформація, що куля мого сина влучила в мішень і нікуди далі не пішла. Є у слідчих інформація, що хлопчик був, він перебував на тій ділянці (де виявили пораненим Кирила). І він розповів, що йшли два хлопці, і один з них був в голубій футболці, і вони говорили про пневматичну зброю. І потім пролунав постріл. І поки невідомо, яка куля в його голову потрапила – даних експертизи немає. А з наших тоді ніхто у футболці такого кольору не був”, – ділиться пані Алла.

Також відкидає обвинувачення у тому, що нібито її син та його товариш були у стані сильного алкогольного сп’яніння. Каже, що до обіду були з дітьми на урочистій лінійці, а після повернення з лінійки до поранення хлопчика пройшло небагато часу.

“В цей день донька Івана старша отримала похвальний лист, і вони разом з Володимиром Петровцем, в якого донька теж закінчила з похвальним листом, були на лінійці з дітьми, і фотографувались з цими похвальними листами. В школі вони були десь до 13 з гаком. Потім прийшли до моєї квартири, дорогою накупили дітям морозива, і Ваня сказав: “Мамо, хай всі четверо дітей в тебе побудуть, нам з Володею треба відскочити на п’ять хвилин у справах”. І вже кажуть, десь о 16 чи о 16:30 Кирилка вже забрали. І пішли ці заяви, що “мєнти були невмєняємими”. Коли б вони від 14 до 16 години до такого стану могли дійти?” – запевняє матір поліцейського.

Іван Приходько — 31 рік, має трьох дітей, працював патрульним. Володимир Петровець — 42 роки, виховує трьох дітей. Працював командиром поліцейської роти особливого призначення.

Переяслав Хмельницький належить до тих регіонів, куди не дійшла поліцейська реформа. Фігурантів справи про вбивство дитини звільнили за невідповідність ще 2016 року, але вони подали в суд і Київський Окружний адмінсуд поновив їхнє право на погони і роботу в поліції. Здається, свою провину в поліції визнали ледь не всі безпосередньо відповідальні: керівник відділка поліції у Переяславі-Хмельницькому відсторонений. За ним після масштабних перевірок, що відбулися на цьому тижні, пішли ще десять начальників різних відділів та відділень по різних регіонах України. Керівник поліції Київської області написав рапорт. «Він несе відповідальність за всі шість тисяч працівників поліції Київської області. Він попросив направити його на найбільш нелегку ділянку роботи — в зону проведення ООС, де він буде займатися координацією дій і служби різних поліцейських сил», — пояснив речник МВС Артем Шевченко.

Нагадаємо, що 31 травня у місті Переяслав-Хмельницький 5-ріний Кирило Тлявов отримав кульове поранення у голову від якого помер через 2 дні. У вбивстві хлопчика звинувачують двох патрульних поліцейських.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Вбиство копами 5-річного Кирила: мати одного із підозрюваних повідомила про погрози