facebook

Українську землю – на продаж: у Зеленського анонсували шалене нововведення

Українську землю – на продаж: у Зеленського анонсували шалене нововведення
Лідер партії Зеленського Дмитро Разумков назвав дату скасування мораторію на продаж землі

Політтехнолог і голова партії президента Володимира Зеленського “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні може бути скасований через рік. Про це йшлося в інтерв’ю, яке Разумков дав журналістам Страна.ua

За словами Дмитра Разумкова, в Україні необхідно відкривати ринок землі. Однак досі в країні не було проведено нормального аудиту земель сільськогосподарського призначення. Тож не зрозуміло, в чиїх руках і скільки землі знаходиться, зауважив очільник партії “Слуга народу”.

Він розповів в інтерв’ю, що мораторій на продаж земель вводиться з року в рік, оскільки це комусь вигідно.

“Потрібно, щоб власники землі могли нею користуватися. З’явиться законодавча база. Хлопці зараз працюють над цим. З одного боку, необхідно захистити національні інтереси, а з іншого – власника”, – сказав Дмитро Разумков.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

До речі, востаннє Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення в грудні 2018 року. Він дійсний до 1 січня 2020 року

Нагадаємо, що Зеленський перебудує український бізнес: мораторій на перевірки та новий орган влади. Економічний експерт Юрій Атаманюк заявив, що президент Володимир Зеленський повинен припинити тиск на український бізнес.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Українську землю – на продаж: у Зеленського анонсували шалене нововведення