facebook

Екс-президент Єгипту помер у залі суду.

Морсі сказав у зверненні до суду,що має “багато секретів”,які може розкрити.Через кілька хвилин він зомлів.

Колишній президент Єгипту Мухаммед Морсі помер у віці 67 років. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на єгипетське телебачення.

Екс-президент знепритомнів під час судового засідання за звинуваченням у шпигунстві і помер прямо в будівлі суду.

“Морсі звернувся до суду з-за скляної клітки, у якій він утримується під час засідань, і попередив, що у нього є багато секретів, які він може розкрити… Через кілька хвилин він упав”, – йдеться в повідомленні.

Мухаммед Морсі – перший президент Єгипту, який був обраний на всенародному голосуванні і перебував при владі в країні близько року – у період з 2012-го до 2013 року. Він був зміщений з цієї посади внаслідок масових протестів військових на чолі з нинішнім главою держави Абделем Фаттахом Ас-Сісі. На наступний день Морсі помістили під варту.

У Єгипті пройшли масові демонстрації прихильників Морсі, під час яких загинули сотні людей. З того моменту в Єгипті було заарештовано майже 16 тисяч осіб.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У 2015 році суд у Єгипті засудив Морсі до довічного ув’язнення за шпигунство на користь Катару, а пізніше – до смертної кари за планування втечі з в’язниці. У 2016 році смертний вирок Морсі був скасований.

У жовтні 2016 року суд залишив в силі вирок щодо Морсі, згідно з яким йому належить провести 20 років у в’язниці за розправу над протестувальниками в грудні 2012 року. А в листопаді 2016 року касаційний суд у Єгипті скасував смертний вирок щодо Морсі і п’яти членів керівництва руху забороненої в країні організації Брати-мусульмани.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Екс-президент Єгипту помер у залі суду.