facebook

Roshen відкрив нову фабрику під Києвом

Компанія Порошенка запустила нове виробництво в Борисполі. Зараз на фабриці працює понад 100 осіб, але пізніше загальна чисельність співробітників повинна досягти більш як тисячі.
Кондитерська корпорація Roshen, що належить екс-президенту, лідеру партії Європейська солідарність Петру Порошенку, запустила виробництво на бісквітному комплексі в Борисполі. Про це повідомляє Liga.net.

На упаковці вказано, що продукція вироблена бісквітним комплексом Рошен, що розташований по вул. Привокзальній міста Борисполя.

Офіційно про запуск фабрики в Roshen не повідомляли. Запуск підприємства планувався на осінь 2018 року. Однак цього не сталося.

На запит ЗМІ в Roshen повідомили, що підприємство зараз на етапі запуску виробництва, перша партія товару з нових потужностей надійшла в продаж кілька місяців тому.

“Зараз на фабриці працює понад 100 осіб. Протягом двох років планується збільшення штату до 500 співробітників. При виході комплексу на повну потужність загальна чисельність співробітників повинна досягти 1 100 осіб”, – повідомили в Roshen.

На бісквітному комплексі в Борисполі працює дві лінії: лінія із виробництва крекеру Hi Day потужністю близько 1 т печива на годину і лінія, на якій проводиться печиво Есмеральда з новим смаком і печиво Karolina. Висновок фабрики на повну потужність запланований до кінця 2020 року.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Продукція з Бориспільського бісквітного комплексу буде поставлятися в усі країни присутності Roshen, додали в прес-службі корпорації.

Вперше про бісквітну фабрику в Борисполі топ-менеджмент корпорації заговорив в 2013 році. Тоді плани швидко відклали через російське ембарго на українську кондитерську продукцію. У 2016 році до ідеї знову повернулися. Для будівництва компанія взяла в довгострокову оренду п’ять земельних ділянок в Бориспільському районі.

Перевагою ділянки в Борисполі стало її розташування в промисловій зоні, що не вимагало зміни цільового призначення земель, розповідав в інтерв’ю LIGA.net директор бісквітного комплексу Roshen Костянтин Півень. Зараз корпорація розглядає можливість викупу цих земель за 60 млн грн.

Раніше повідомлялося, що Roshen скорочує збитковий бізнес в Литві. Через збитковість Roshen скоротила виробництво на фабриці в Литві, яка спеціалізувалася на виробництві карамелі.

Нагадаємо, київська фабрика Roshen збільшила дохід на 44%. Корпорація Roshen має намір збільшити статутний капітал Київської фабрики на 330 млн гривень

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Roshen відкрив нову фабрику під Києвом