facebook

“Плакав,вибачався і заперечував провину”:поведінка підозрюваного у підпалі молодої дівчини вразила українців.

У Запоріжжі обрали запобіжний захід чоловіку, який підпалив свою наречену просто на вулиці. Шістдесят днів підозрюваний проведе під арештом. За життя дівчини досі борються лікарі.

На суді затриманий плакав, просив вибачення та водночас заперечував провину. 28-річний Віталій Чайковський намагався пояснити суду, навіщо купив пляшку із бензином та облив свою дівчину. Підпал стався просто під вікнами багатоповерхівки, де вони разом жили. Як усе було, відзняли очевидці, поки інші сусіди гасили дівчину. Чоловік пояснив: він посварився з коханою, випив і вирішив її провчити.

“Не хотів підпалювати нікого. Я хотів налякати, тим самим скріпити стосунки ці. Вона поруч стояла зі мною. Дістав сигарету і припалював. Ми спалахнули удвох. Зняв футболку, допомагав гасити її”, – розповів Віталій суддям.
Районний суд вирішив – 60 днів підозрюваний проведе під арештом. За замах на навмисне вбивство йому загрожує 15 років ув’язнення.

22-річна Анастасія розповідала про свої стосунки у соцмережах, викладала світлини, яка вона щаслива і заручена. Водночас там же зізнавалася: закохані доволі часто сварилися, але так підвищували градус емоцій. Нині дівчина на межі життя та смерті у реанімації. Лікарі жодних прогнозів не дають.

“Стан край важкий. Вона продовжує перебувати в опіковому шоці. Величезний відсоток опіку. Опіки всі глибокі. Уражено практично все тіло полум’ям”, – прокоментував завідувач опікового відділення міської лікарні Андрій Сех.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За замах на навмисне вбивство йому загрожує 15 років ув’язнення.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
“Плакав,вибачався і заперечував провину”:поведінка підозрюваного у підпалі молодої дівчини вразила українців.